Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik férfi és nő között...

Létezik férfi és nő között barátság?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk barátok, végig kisertük egymás párkapcsolatait. Most nagyon ráhajtott egy csajra és valamiért féltékeny vagyok, rosszul esik hogy mesél a lányról ,(pedig eddig is mesélt a csajozásairól). De ilyet eddig sosem éreztem. Beleszerettem volna?
2021. szept. 23. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Létezik férfi-nő barátság.


Ennyiből nem tudhatjuk biztosra, hogy beleszerettél-e... lehet. De ezt először magadban kell tisztáznod.

2021. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Egy ideig igen. Aztán az egyik többet akar..
2021. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha féltékeny vagy, akkor beleszerettél. Létezik F-N barátság, de nem gyakori. Pontosabban az a nem gyakori, hogy egyik fél sem akar többet, mást mint barátság.
2021. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Létezik, megtapasztaltam, egyikünk sem akart soha többet, de az élet másfelé sodort minket, úgyhogy már csak a netes közösségi oldalon tudunk arról, mi van a másikkal, de soha nem is lett volna barátságnál több, mindkettőnknek más az ízlése.
2021. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nincs, többszörös tapasztalat. Sok fiú barátom volt, akit barátként kezeltem, aztán idővel vagy én vagy ő elkezdett másként érezni. Nekem a vőlegényem is így lett, 2 évig csak barátok voltunk, aztán ő elkezdett másképp nyitni, nekem tetszett, meg épp nem is volt senkim, de féltem, hogy ha nem jön be a dolog, akkor oda a jó kapcsolatunknak. Nekünk bejött.

Viszont! Azért eljárunk társaságokban és ott van egy facér fiú, amúgy külsőre tetszik, meg értelmes gyerek is, de egyrészt szeretem a párom, másrészt ők is jóba vannak, ezért igyekszem semlegesként tekinteni rá. Nem volt semmiféle összenézés vagy csipkelődés, tényleg tök semleges dolgokról beszélgetünk, főleg társaságban. Igazán akkor ijedtem meg, amikor volt egy-két erotikus álmom vele. Nem mondtam el senkinek, elkerülni meg nem kerülhetem a srácot, mert az inkább feltűnő lenne.. Inkább ösztönnek könyveltem el. Nem szeretnék szemellenzős se lenni, de tudni kell helyén kezelni a dolgokat.


Amúgy valahol normális, hogy az ember, ha sokat van együtt a másikkal vagy sokat beszélgetnek valahol kialakul egy vonzódás, csak mint írtam tudni kell helyén kezelni a dolgokat.

2021. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Létezik, nekem van egy legjobb barátként számontartott hölgy a barátaim listáján, 30 éve ismerjük egymást, ez idő alatt voltak időszakok mikor sülve főve együtt voltunk, de olyan is, amikor hónapokig nem is találkoztunk... viszont hazudnek, ha azt mondanám, nem volt olyan időszak, mikor ne hittem volna, hogy szerelmes vagyok, de azt is tudom, hogy volt amikor ő volt... sőt, az is előfordult, hogy egymás ágyában kötöttünk ki... de mai napig csak barátoknak tartjuk egymást, mindkettőnknek van családunk, akiket szeretünk, de egymasról sem tudunk lemondani, és van, mikor elmosódnak a határok.
2021. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
6-os akkor még sincs szigorú értelemben vett barátság, hisz leírtad, hogy ti is egymásba szerettetek, ha más időben is, meg volt szex is.
2021. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Én azt érzem, hogy nem.
2021. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Főiskolás koromban volt egy ilyen barátságom az egyik évfolyamtársammal. Soha egyikünk sem tekintett potenciális társként a másikra, ez nem is alakult volna ki, mert nekem más férfiak tetszenek és neki is más nők a zsánerei. Szakmai érdeklődésünk volt közös, ez alakította ki a barátságot, segítettünk egymásnak a tananyagban. Nálunk nem volt soha barátság extrákkal. Ő egyébként bele volt zúgva évek óta egy olyan ismerősébe, akit még középiskolából ismert - ezért is tudom, hogy nem olyan nők tetszenek neki, mint én -, viszont sem ő nem mert kezdeményezni, sem a lány. Beszélgetéseink során szóba került ez a plátói szerelme, én adtam neki pár tippet a kezdeményezéshez, ma már házasok, gyerekkel, az esküvőjükre is meghívtak, és örülök neki, hogy összejöttek.

Nem mindenki ösztönlény, hogy vonzódjon minden ellenkező neműhöz, akivel egyébként van közös érdeklődésük. Ilyen elven akkor meg a melegek között nem lehet azonos neműek közötti barátság? Szerintem ez hülyeség.

2021. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán beleszerettél.
2021. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!