Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik igazi BARÁTSÁG férfi...

Létezik igazi BARÁTSÁG férfi és nő között?

Figyelt kérdés
Barátság

#Férfi nő között barátság
2021. jún. 18. 08:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
45 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Akkor, ha egyik sem jön be a másiknak. Különben nem igazán.
2021. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Az egyik mindig többet akar.
2021. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Létezik bizony! Sokan kérdezték már, a válasz mindig ugyan az: létezik.🙂
2021. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
létezik, személyesen eddig 2 ilyen barátságot is láttam. és nem, egyik sem akar többet a másiknál, testvérként tekintenek egymásra, ha akarnának se tudnának máshogy gondolni a másikra.
2021. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Azt azért nem gondoltam, hogy ennyien élnek tagadásban 😃

Bár a szavazásból látszik hogy azért nem mindenki.

2021. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Tagadásnak kikiáltani a személyes tapasztalatokat, legalábbis merész.🤣
2021. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem a pasikkal való barátságaim ilyenek, de kiderült hogy csak meg akarnak dugni. Úgyhogy csalódtam, de ez nem zárja ki azt, hogy nem létezhet barátság férfi és nő között.
2021. jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Sok éves barátság után én azt mondom létezik, de csak akkor ha felforrósodik a helyzet, akkor lehet következmények nélküli szex.

Legjobb barátom egy lány, közös az érdeklődésünk szinte minden téren, imádjuk egymás társaságát, ő férjnél van, nekem feleségem van... de régen előfordult, hogy fel fellángoltunk a másik iránt, emiatt rossz volt a közérzet, feszültek voltunk stb stb... nemrég egy vélettlen baleset utan jöttünk rá, hogy a szex ezt levezeti egyből. És hogy tudunk úgy szexelni, hogy az ne jelentsen semmit... nekem csak egy patron ürítés, neki csak egy feszültség levezetés...

2021. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is van ilyen, és nagyon sok múlik azon, hogy ki mennyire stabil a saját külön életében.


Szerintem az okozza a zavart ezekben a helyzetekben, hogy egy igazi barátság nagyon bizalmi viszony, ami az elfogadásra, egymás támogatására épül.


Ha valaki ezt nem kapja meg a saját életében, akkor félrecsúszhatnak a dolgok bármelyik fél részéről.


Miközben egyébként a tartós, jó házasságok, kapcsolatok ugyanezekre az alapokra épülnek, mert a szerelem, a kémia illékony dolgok.

2021. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Persze, hogy létezik! Olvastam már ilyenről valami sci-fiben... 😂 Lehetetlen dolog. Saját tapasztalat. Volt egy lány, legjobb barátok voltunk. Aztán amikor bevallottam neki először, hogy ez nekem kicsit gázos mert többet érzek elmenekült. Aztán meg sírt. Aztán meg próbált kiakasztani. Próbáltunk másokkal lenni, de aztán jött újra 1 év nem beszélés után legyünk barátok. Aztán vagy ő kezdett jeleket adni, vagy én. Aztán mikor valamelyikünk kezdett többet érezni hirtelen megint minden kapcsolatott megszakítottunk. Aztán most ott tartunk, hogy ő vágyakozva bámul engem ha találkozunk. Én meg ígyekszem úgy tenni mintha nem lenne ott. De mostanában nem is köszönünk egymásnak, mert így jobb. Amúgy mindenki azthitte, hogy több van itt. Meg amíg barátok voltunk külön kezeltük egymást és a többi barátott. Egymásra mindig volt időnk.😅😀 Szóval ennyi 😀🙂 25/F
2021. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!