Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugye létezik felnőtt férfi és...

Ugye létezik felnőtt férfi és nő között barátság?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, akivel már egy éve barátok vagyunk. Nem akar semmit tőlem, vannak kétértelmű célzásai, de csak vicceskedünk, húzzuk egymás agyát. Általában chaten dumálgatunk, havi egyszer kétszer bemegyek hozzá beszélgetni. Én home office-ban vagyok, ő bejár. De nem történik semmi köztünk, a munkahelyünkön kívűl sem találkozunk. Ráadásul családja is van.

Mégis sok kollégán látom, hogy azt gondolják, van valami köztünk. Az egyik kolléganőm konkrétan, azt mondta, miután elmeséltem miket szokott csinálni vagy írni, hogy belém van zúgva. Én nem így gondolom. Pedig nem elképzelhetetlen hogy két ember csak barát ugye? Függetlenül attól hogy milyen neműek


2021. márc. 7. 13:35
A kérdező szavazást indított:
Abszolút elképzelhető barátság férfi és nő kolléga között
Legalább az egyik mindig többet akar a barátságnál
40 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nincs, ugyanis biológiailag nem a barátságra vannak kódolva az ellenkező neműek.
2021. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Akkor minek húzzátok egymás agyát és minek flörtöltök?

A kívülálló sokszor helyesen látja azokat a dolgokat, amit az ember nem lát vagy nem akar látni, például azt, hogy az illető beléd zúgott.

2021. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez csak szórakozás, viccelődünk. Kicsit feldobja a munkanapot.
2021. márc. 7. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Kétértelmű célzások, meg húzzátok egymás agyát?

Komolyan nem értem, hogy a nők hogy nem veszik a lapot, amikor velük játszmáznak, de fordított esetben kikérik maguknak, ha a pasinak nem esik le a tantusz.

Családos, ezért óvatos a félredugással, pláne a munkahelyén. Feladja neked a labdát, majd ha úgy csapod le, akkor lesz is több.

2021. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Családos de húzzátok egymás agyát? Bazzzeeeg
2021. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Volt ilyenben nekem is részem és csak szoros, igazi jóbaràtsag alakult ki köztünk.Persze a háttérben ment a sutyorgás.Ahogy mondják a munkahely a 2.otthonunk és néha a kollégák szeretnek beleszólni v.irigykedni arra akik jól kijönnek😀


De nem kell velük foglalkozni ha ez feldobja a napotokat akkor a munka is könnyebb /akkoris ha ritkan talalkoztok/ nincs vele gond.

2021. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!