Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Oltatlanként nem féltek hogy...

Oltatlanként nem féltek hogy ahogy telik az idő egyre nagyobb veszélyben leszünk ?

Figyelt kérdés
Alapból már sok ember szinte gyűlölettel beszél arról aki oltatlan, a média meg a politikusok is már óvatosan de kezdik egyre jobban "megutáltatni" őket. Ha az emberek így haladnak, főleg ha a politikusok meg a média még jobban elkezd úszítani, sőt talán még simán összemossa az oltatlan embereket Gyurcsánnyal, Sorossal meg a migránsokkal (Még George Clooney-t is képesek voltak rá :D) még azt is elképzelem hogy rendesen félni kell majd, akár meg is támadhatnak ha éppen olyan ember jön rá valahogy (elszólod magad, stb)
2021. nov. 17. 08:07
1 2
 11/20 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Én túl vagyok 2 oltáson és esedékes lenne a 3. is, de 2x is voltan náthás beteg, nem tudhatom, hogy covid volt-e, mert éppen szabadságon voltam, nem is dolgoztam, orvoshoz nem mentem, de sose lehet tudni, áteshettem-e akkor, vagy pedig tünetmentesen bárki áteshetett. Ha ingyenes lenne az ellenanyag vizsgálat, már túl lennék rajta, viszont 8 ezer Ft-om nincs erre. Ezért hezitálok.
2021. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Kései Sirató ***** válasza:
61%
De, igen , félni kell, de nem más emberektől, hanem attól, hogy belehalsz a vírusba.
2021. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
5%
A covid halálozási aránya jelenleg 2,01%.
2021. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%

#9

Békén vagy hagyva, de mivel idehánytál egy választ, reagált rá, bárki megteheti. Ha meg tényleg azt akarod hogy hagyjanak békén, maradj csendben :)

2021. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
41%
Szóval nem válaszolhatok kérdésre annèlkül, hogy meg akarnának téríteni? :D
2021. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16%

"BíZz A tUDoMáNyBan" = Bízz a mainstream médiában.

A tudósok, amikor azt hiszik, hogy nem veszi õket a kamera, szöges ellentétét mondják annak, amivel a tévében kábítják a birkákat:

[link]

2021. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Előbb-utóbb mindenki megunja ezt a gumicsontot is, ahogy eddig mindet, és jön majd egy újabb. Az uszítást és a gyűlölködést már megszoktam, elvégre magyar vagyok. Lehet, hogy jövőre a szemüvegeseket kell majd gyűlölni (haha, ebben is érintett lennék), vagy a cukorbetegeket, vagy esetleg azokat, akik szeretik a tökfőzeléket. Egyiken sem lepődnék már meg. Az emberi ostobaságnál károsabb és veszélyesebb vírus az egész szájbavert univerzumban nem létezik.
2021. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
24%
Hmm...Nos akkor én vagyok az egyedüli ember eddig ebben a kommentszekcióban, akinek már elege lett az egészből és befogja oltatni magát. Amolyan hazárdjátékként csinálom ezt, de ha kérdezik, akkor a közjó érdekében cselekszem(persze oltári nagy baromság, még mindig nem hiszek a vakcina hatékonyságban). A mellékhatásokról, és a később kialakuló esetleges betegségekről annyit. Vagy kialakul vagy nem(50-50%). Legalább békén hagynak az emberek, na meg persze a média.
2021. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%
Lelked rajta, Captain. De az biztos, hogy elnyomásnak még soha nem vetett véget az, hogy behódoltunk a zsarnokoknak.
2021. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
42%
#18, ne felejts el gyorsan időpontot kérni a második, harmadik oltásra, mert szánalmas 2 oltàssal max kápó lehetsz az oltatlanok táborában. Az árjabirka státuszhoz 3 a minimum.
2021. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!