Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Úgy érzem elrontottam az...

Úgy érzem elrontottam az életemet? ( Bővebben lent )

Figyelt kérdés
Lassan 27 éves leszek és mióta kikerültem az iskola padból csak a munkának élek, éjjel nappal dolgozok közben hiába lett szép autóm és bár messze vagyok a gazdagságtól de jól élek, viszont nincs kivel megosztanom. Késő lenne elkezdeni élni is bepótolni azt amit a huszas éveimnek elején nem tettem?
2021. nov. 21. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
milyen autód van?
2021. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Épp ellenkezőleg.

Akkor rontottad volna el, ha a tanulás helyett csak bulikáztál volna.

27 évesen még előtted a fénykorod, lehet 'élni' bőven, főleg ha van egy alapod hozzá.

2021. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám hogy számít hogy milyen inkább arra akartam célozni hogy talán több velem egy korúnak ilyen sincsen, de néha mégis rájuk vagyok irigy.
2021. nov. 21. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Persze, 27 évesen már full öreg vagy...pfff...mégha 72 lennél, de 27?!? komoly a kérdés?!?
2021. nov. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!