Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen társast ajánlotok...

Milyen társast ajánlotok felnőtteknek?

Figyelt kérdés
Nem szexuális jellegűt, hanem olyat, amit felnőtt ismerősök, családtagok tudnak együtt játszani. Apámmal és a feleségével játszanánk, tehát valami olyan kéne, amihez nem feltétlen kell 3-nál több ember.

2021. dec. 3. 00:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy kb 4000 különféle, jobbnál jobb társast lehetne írni, és minden embernek más és más tetszene ebből a 4000-ből.

Ha még sose próbáltatok modern társast, akkor esetleg érdemes lehet elmenni az egyik budapesti társasjátékos helyre, pl Játsz/ma kávézó. Szerintem az az egyik legjobb. Nyilván ez akkor kényelmes, ha budapestiek vagytok.

De ha erre nincs lehetőség, akkor írsz picit magadról meg az apukádról, feleségéről?

Esetleg hobbik, mennyire vagytok kompetitívek, szabadidőtökben mit szerettek csinálni, mennyire szeretitek a logikai játékokat, háborús filmeket, földrajzot, történelmet, sci-fit stb.


Amúgy meg érdemes itt nézelődni:

[link]


Szinte az összes társas megtalálható, szűrhető. Állítsd be, hogy 3-4 fő, meg amit akarsz még.


Kezdetnek nem ajánlok 3,5 fölötti komplexitást.

2021. dec. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Monopoly.
2021. dec. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Cluedo, Jumanji, Vidámpark társasjáték
2021. dec. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

tobb fohoz ajanlom a dixitet


2-3hoz pedig a Catant

illetve nekunk vannak itthon régebbiek, ezek nemtudom meg kaphatok e de nagyon jok: Ramses, Labirintus, Hotel, Ali Baba

2021. dec. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk menő a Carcassonne, a Grund, a Tiltott Sivatag és az Azul.

Ismerősi körben szeretik még: Mars terraformálása, Pandemic, Nyugati királyság (sorozat), Zöldellő mezők, Kingdomino, Century, Hét csoda, Kartográfusok...

(És akkor ez elvileg elég sok műfajt, témát és nehézségi szintet lefed.)

2021. dec. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%

Identity pszichológiai társasjáték

[link]

2021. dec. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Az Azul tényleg klassz játék.

Én szeretek társasozni, de nem vagyok nagyon elmélyült a témában, szóval csak még szoktam nézni, hogy mi volt az év társasjátéka az elmúlt időszakban.


Mi nagyon szeretjük a Fedőnevek játékot. Itt csapatokban kell játszani, legalább 4 ember kell. Gondolkodó, de pörgős.


Illetve az Imagine-t is szeretjük, itt rajzolt formákkal kell elmutogatni megadott szavakat, kifejezéseket. Ez nagyon vicces játék, sokat röhögünk rajta.


Illetve egyszer játszottam Allűrt, és az is jó volt, csak még bele kell jönni, szerintem én azt veszek idén magunknak.

2021. dec. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

[link]


ha nem ezt játsszátok, nem is társasoztok.

2021. dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#8as, akkor már lehetne ez is:

[link]


Ha már trollkodunk :)

2021. dec. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
(még az 1-es válaszomhoz annyit írnék kiegészítésként, hogy azért jó egy ilyen Játsz/ma szerű hely, mert rengeteg társas van, tudnak segíteni ízlésnek megfelelőt valasztani, ki tudjátok próbálni és el tudjátok dönteni, kell-e otthonra vagy se. Hasznos.)
2021. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!