Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hívnak rib*ncnak? 18/L

Miért hívnak rib*ncnak? 18/L

Figyelt kérdés

Vannak fiúk akik így hívnak(persze nem a szemembe), pletykálnak azt hazudják hogy megujjaztak ezért egy srác aki nagyon bejött(és megtudta)már nem úgy áll hozzám,sőt.

Olyanok se szívlelnek, akiket nem is ismerek csak névről legyen az fiú vagy lány.

Nem öltözök kihívóan egyáltalán inkább minimális-elegáns a stílusom de ugyanúgy melegítőszetteket is hordok de olyat, hogy ki pakoljam a fenekem vagy a mellem abszolút nem(nem az én világom)és ez nagyon rosszul esik. Ha buliba is megyek, ha be is rugok nem kezdem el magam kelletni semmi ilyen(voltak lányok akik a kocsikon táncoltak kint volt mindenük)és még is én lettem a rib*nc pl emiatt a pletyka miatt



2021. dec. 4. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem nagyon kell semmit csinálni azért hogy ezt mondják egy nőről. Legtöbb haverom már nem is azt mondja hogy jajj de jó ez a csaj, hanem "de jó kis ri*anc" "nézd ezt a k..át".


A férfiak már így viszonyulnak a legtöbb nőhöz alapból, és szerintem kb a barátnőidről is ez a véleményük. Egyszóval tök mindegy mit csinálsz addig amíg nem szülsz gyereket (de lehet akkor is) k..va vagy :D

2021. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Aki úgy hisz a pletykának, hogy nem is ismer az csak az ő szegénységi bizonyítványa.

Akik pedig így beszélnek a lányokról/nőkről ott elég alacsony lehet az értelmi szint.

2021. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Szokták mondani "nem zörög a haraszt..."
2021. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
szerintem elég volt egy rosszindulatú ember hogy ez az egész elinduljon a lejtőn, valószínűleg a pletykálóid nem is tudnának felhozni személyes indokot, hogy miért tartanak r.bancnak
2021. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

-Szívem, lerbancoztak a társaságban!

- Ne menj olyan helyre, ahol ismernek.

2021. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Építs egy új társaságot magad köré vagy szerveződj be egy újba! Arra azonban nagy gonddal ügyelj, hogy a megválasztott társaság és a jelenlegi között ne legyen "átfedés", - ne legyen olyan ember az új társaságban, aki benne volt a régiben! Ha itt megfontoltan éled az életed, akkor esélyes, hogy rendbe jön az önbecsülésed, önértékelésed és "lenyugszol", nem fogod idegesíteni magadat mások hülyeségén.
2021. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Iligyek
2021. dec. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor most már akár le is feküdhetsz egy pasival.

Tök mindegy.

Dugjál, ujjaztasd magad, szopd le. Azt csinálsz, amit akarsz, úgyis r.bancnak tartanak.

2021. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minek kerülni a r.banckodást, ha úgyis annak leszel mondva.

Elszúrtad, de még fiatal vagy, kiélheted magad.

2021. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!