Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha kávézok egyszer eljön az...

Ha kávézok egyszer eljön az az idő, hogy nem tudok majd nélküle felkelni? Mert sokan azt adják be nekem, hogy még a szememet sem fogom tudni kinyitni, ha nem hozzák ágyba a kávémat.

Figyelt kérdés

2021. dec. 17. 06:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"feketén, minden nélkül"

A hatását tekintve ez mindegy.

Max. a gyomrodnak jobb, ha nem így iszod.

2021. dec. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Baromság. Ha szabin vagyok simán elvagyok otthon kv nelkül, max az íze miatt iszom. Gondoltam már rá, hogy veszek koffein menteseit. Melóban azért iszom, mert afféle rituálé, beszélgetünk közben,.meg aztán korán kezdek, jól esik. De ha kipihenten ébredek, nem igénylem.
2021. dec. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Olvasni kellene a témában és akkor nem kellene rettegni a koffeintől meg attól, hogy függőség alakul ki.


Komolyan mondom, néhány ember olyan hülye, mint a segg. Van róla ezer tanulmány, van bőven infó arról, hogy hogy állunk ezzel a dologgal, mégis egy tucat hülye hisztizik folyamatosan a másiknak, ha látja kávézni, hogy jaaaj függő leszel. Közben meg vedeli a zöld teát ofc 😂

2021. dec. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 a hülye te vagy, mint a segg, mivel renget3eg más tanulmány is van, ami a kávé ellen szól, de a csökött kis pöcs agyad ezt már nem veszi be, mert egy korlátolt f.sz vagy.
2021. dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki ennyire rákattant. Tud függőséget kialakítani, de nem hiszem, hogy ez általános jelenség.

Én az íze miatt iszom a kávét lassan 25 éve. Napi ta többet ismegiszom (2-3 csészével) de van, hovy 1-2 napig kimarad. Bajom egyiktől sem volt. Fel nem ébreszt és halál nyugodtan el is alszom tőle.

2021. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az elütésekért bocs
2021. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!