Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy sokan igénytelennek tartják, ha valakinek natúr körmei vannak?

Figyelt kérdés
Én már hallottam ilyen megnyilvánulást nőtársaimtól. Mostmár ez is olyan alap dolognak fog számítani, mint a szőrtelenítés? Persze, nekem is tetszenek a szép körmök, de én nem szoktam eljárni körmöshöz. Itthon elvégzem az alap dolgokat és ennyi.
2021. márc. 4. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy magasról lesz.rom. Néha kifestem, de amúgy tövig vágva, natúran a legpraktikusabb. Amúgy nem vagyok igénytelen, korábban géllakkom is volt, de most a vírus alatt nem járogattam sehová fölöslegesen. Akinek nem tetszik, az nyaljon sót.
2021. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez megint csak a nők szemében olyan fontos dolog.

Engem egyáltalán nem érdekel milyen a körme egy nőnek, max ha felhívja rá a figyelmem, hogy nézzem már meg akkor is annyi jön ki belőlem (tök mindegy milyenre van megcsinálva), hogy ja jó:D de közben halálosan leszarom.

2021. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%

Furcsa, de tényleg sokat dob egy nő kisugárzásán, ha szépek a körmei! Valamilyen oknál fogva vonzóbbnak látok egy festett körmű - vagy műkörmös nőt, mint akinek natúr.

Ez olyasmi dolog, mint, amikor egy férfinek ápolatlan a haja vagy a szakálla, és nem törődik vele, csakúgy nő a vakvilágba.

Persze, a hatalmas medvekarmok csúnyák... Az már túlzás...

2021. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Miért 3-as, akinek natúr a körme, annak nem lehet szép? A kisugárzás meg tudtommal belülről jön. Nem a külső dolgoktól lesz jó valakinek a kisugárzása.

Meg miért az ápolatlan szakállat és hajat hozod fel a natúr körömmel párhuzamba vonva? Nyilván nem, nem tetszik se az ápolatlan szakáll/haj, de az ápolatlan köröm se. Itt natúrról volt szó.

2021. márc. 4. 21:04
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont lesz4rom, aki így gondolja. Sosem voltam körmösnél, de még kozmetikusnál sem. Otthon is lehet "igényesnek" lenni. Sőt, műköröm helyett meg is növesztem a körmeim, és úgy festem be, de néha csak rövidre van vágva és nem kenek rá semmit. Az is beteg, aki a természetes körmöket olyan szintre hozza, mint amikor pl. valaki hetente 1x fürdik. :D
2021. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem tartom igénytelennek a natúr körmöket, nincs velük semmi gond, de egyébként nekem is jobban tetszik, ha valahogy meg van csinálva egy nő körme :D
2021. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Férfiként az a véleményem, hogy lehet egy natúr köröm is nagyon szép és egy festett vagy mű is gusztustalan.
2021. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezerszer igénytelenebb egy lenőtt műköröm, meg amikor letöredezik minden második.
2021. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Sokmindent elárul valakiről a körme. Pl hogy milyen hobbikat nem űz. Ha az egyik kezén van köröm, a másikon nincs, akkor gitáros. Ha mindkét kézen van, akkor biztosan nem gitáros, és sok egyéb tevékenység is nehézkes. Minden labdás sportág, küzdősportok stb kiesik. Ha pedig valakinek semmilyen ilyesmi hobbija nincs...nos.. legalább a körme szép 🤣
2021. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sok férfi nem is sejti mi retek rejtőzik sokszor az igényesnek tartott műköröm alatt. A felszín az csak a látszat.
2021. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!