Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet túllépni régi...

Hogyan lehet túllépni régi barátságokon?

Figyelt kérdés

Úgy érzem túlságosan kötődő vagyok, és ez már negatív élményeket okoz számomra. Olyan emberekre is gondolok még a napokban is, akik már évek óta (5-6 éve) nem is az életem részei. Hiányt érzek és rossz kedvem lesz, ha esetleg régebbi képeket látok vagy valamiről eszembe jut az illető. Általános iskolás legjobb barátaimmal, ahogy idősödtünk sajnos elváltak az útjaink, de én még mindig nem vagyok képes elengedni. (Sajnos már nem keresnek engem, őket már nem igazán érdeklem)

Egyik netes legjobb barátom is, akit 10 éven át ismertem, fél éve megszakította velem a kapcsolatot, letiltott meg egyebek, mert összejött egy lánnyal, az meg nem örült, hogy velem beszélgetett. (oka sem volt a féltékenységre, mert 10 éves ismeretségünk alatt 2x találkoztunk..)

Hogyan engedhetném el őket? Van ilyen mással is?

20/L



2021. nov. 27. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Ez van

Az emberek gerinctelenek


Nem túl lépni kell rajta hanem feldolgozni


A hogyannal könyveket lehet teleirni

2021. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is olyan barátságok hiányoznak amik amúgy tökre mérgező kapcsolatok voltak,sokszor egyoldalú,de mivel volt sok jó pillanat is. Idővel az ember mindig a jó,szépre emlékszik vissza,akkor elkezd rajta agyalni.


Én amúgy újra akartm indítani egy barátságot,de nem volt jó. Onnan tudtam ha vége lett vége lett kész. Ne erőltessük.


Nekem is néha eszembe jutnak amúgy,de mindig elhesegetem a gondolatot,hogy de vmiért vége lett. Akkor vissza is rázodik. Múlton nem szabad bánkodni.


Új barátokat kell keresni :)

2021. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Velem is ez van. Pont mostanában gondoltam a régi barátságokra. Idővel túl jutsz rajtuk és lesznek mások. Vannak jó emlékek, de már másképp látok pár dolgot ennyi év távlatából és így könnyebb.
2021. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia kedves kérdező nő!



Férfi vagyok beszélgetni dumcsizni írogatni akarsz_e?



Mert félsz attól, hogy írnál én nekem?



Kedves kérdező nő!



Kedveled és szereted saját magadat?



Hogyha én Te rád írtam?



Mit csinálsz Te?


(Ja és új barátokat kellene keresned?)

2021. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!