Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akkarok már beszélni, a...

Nem akkarok már beszélni, a régi legjobb baratnommel, ez miért van? (Tudom hosszu bocsi)

Figyelt kérdés
Tehát, volt egy barátnőm, kereken 2 évig, tudom hihetetlen, de ezelatt a 2 év allat sose veszekedtunk még apró dolgokon se, éjjel nappal egyutt voltunk, minden hulyesegbe benne voltunk, sose unatkoztunk, majd neki lett barátja, es nem foglalkozott velem, mindig meg akkartam vele beszélni valahogy, de már nem volt olyan mint régen, sokszor vissza se írt,magyarul mondva leszart, nekem ez fájt, mivel o volt az egyetlen legjobb baratnőm, uttána jó sokáig nem beszeltunk egymassal,én mindig kerestem barátokat, de egyik se volt olyan jó barátnő mint ő, vagyishát senkivel nem értettem meg magam, olyan jól mint vele, kb 6 hónapig szenvedtem, hogy nincsenek barátaim, sokszor probáltam meg a regi barátnőmmel, de egyszeruen leszart, csak azert mert lett barátja, akinek en nem voltam szimpatikus. Ugye eltelt kereken 1 év, nagyon jó kapcsolatom lett a szüleimmel, rengeteget segítek anyumnak,és jól el is voltam így egyedül, sőt jobban mint akkor amikor barátaim voltak, olyan barátaim azert voltak akik megkérdezték mizu velem, meg sokszor nevetgéltem velük, de az nem olyan volt. Meghát mostanábban rengeteget van nálunk a fiú unokatesom, aki szinte a tesóm, es nagyon jól elvagyok vele, mintha a legjobb baratnőm lenne. Nade 1 év uttán, rám írt a régi barátnőm, ugye mi követjük egymást instán, mivel megosztotam a régi kedvenc zenénket, erre írta hogy örök kedvenc, és elkezdett velem beszélgetni, és mostanábban minden nap ír, kérdezi hogy mizu velem, meg ír, és olyan mint regen, pedig egyutt van a fiúval még mindig, de akkárhányszor írok vele, rossz előérzet kap ell, és nincs kedvem vele írni, lehet azért mert megszoktam hogy egyedul vagyok? Vagy nem tudom... de én valamiért már nem szeretnék vele beszélgetni, úgy érzem hogy "jobb egyedul " vagyishát jobb ilyen barátok nélkül.
2021. okt. 10. 12:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja azt hozzá teszem, nem miatta osztottam meg a régi kedvenc zenénket, mért kb az összes ismerosomnek ez a kedvenc zenéje
2021. okt. 10. 12:22
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
A barátságok változnak, nekem volt egy szuper barátom ,akivel azt hittem, hogy örökre barátok leszünk. Aztán másfelé fejlődtünk, másfelé alakult az érdeklődésünk és eltávolodtunk. A ti esetetekben inkább az van, hogy neki az, hogy barátja lett, ez kicsit túlságosan kitölöttte az életét eleinte, s most már kicsit lenyugodott, így visszatért hozzád. Szerintem jó jel, hogy keresi a társaságod. Esetleg mondd meg neki, hogy azért ez bántott téged és elnézést kér, megérti ezt, akkor esetleg folytassátok a barátságot. 48f
2021. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hát igazából itt az a baj, hogy én nem szeretnek vele beszelgetni..
2021. okt. 10. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenek a tinik, rápörögnek valamire éjjel-nappal azzal vannak elfoglalva, majd ráunnak és eldobják. Nincs ebben semmi.
2021. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem akarsz, akkor ne barátkozz vele újra, hiszen te magad is írod, hogy azért nem kerültél életveszélybe attól, hogy már nem vagytok barátok. De mindenképp beszéld ezt meg vele is, hogy neked nagyon rosszul esett az amit veled tett és most már nincs kedved ehhez a barátsághoz, vagy ahogy érzel, mondd el neki tényleg.
2021. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, hát ilyen is van, akkor, vagy mondd meg neki, hogy nem, vagy csak ne reagálj a leveleire ezentúl. Én azért még megpróbálnám megmenteni ezt a barátságot!
2021. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!