Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak azoknak lehet jó fiatal...

Csak azoknak lehet jó fiatal koruk akik sokat jártak társaságba, bulizni?

Figyelt kérdés
Én nem ilyen voltam, most hogy már dolgozom kicsit bánom hogy nekem kimaradt az önfeledt szórakozás. Bár az igaz hogy én nem vagyok bulis típus de néhány élmény jó lett volna.
2022. jan. 4. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én különválasztanám a kettőt. Más dolog a társaság és más dolog a bulizás.


A lerészegedős, szétcsapatós bulik nem hiányoznak. A minőségi társaság akikkel el tudtam volna menni utazni, kirándulni, az hiányzott akkoriban is.

2022. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amíg fiatal vagy kipróbálod, aztán eldöntöd tetszik-e. Van aki szeret bulizni és szép emlékként gondol vissza a korszakra amikor az éjszakákért élt, és vannak akiknek egészen más a világuk. Szóval ha szeretsz bulizni: igen ettől IS szép fiatalkorod lesz, ellenkező esetben annál kevésbé.
2022. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Fiatalon nem tudtam komolyabb bulikba járni, mert nem volt pénzem.

Most már van, de ha elmegyek és berúgok akkor 3 napig fetrengek utána.

Tehát ha az akkori állapotomban (berúgok mint az állat, másnap reggel felkeltem és simán elmentem futni is) járnék.

Na meg hiába érzem magam jól ha másnapra elfelejtem azt is kivel találkoztam.


Mostanában inkább olvasok. Ezt a középiskolában utáltatták meg velem, úgyhogy olyan 15 éven keresztül semmit nem olvastam és ezt bánom :(

2022. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!