Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha a súlyom miatt megszégyenít...

Ha a súlyom miatt megszégyenítenek akkor mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem szegyenulsz meg akkor valojaban nem is erdekel ... ha szegyennek erzed a dagadtsagodat, akkor fogyj le.
2022. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Fodrásznál voltam

És egy ilyen karfás szék van ott…

A csaj meg megkérdezte h beleférsz még?


Mások is voltak ott és nevettek. Igen tényleg kövér vagyok nem vagyok vak sem hülye, tudok róla. De Miért mások előtt kellett és miért nevettek ki?

2022. jan. 13. 14:09
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Miert? Ha nem fertel volna bele akkor allva vagta volna le a hajad? :)
2022. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom, belefértem. Lehet van másik szék vagy nemtudom ….
2022. jan. 13. 14:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A csöves fodrász belőled is él. Hogy meri degradálni azt, aki adja neki a kenyérre valót?! Tuti panaszt tennék.
2022. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Ez tényleg elég tapló dolog volt tőle, de az a baj, hogy nem tudsz mit csinálni vele.

Az egyetlen megoldás, ha poénra veszed az ilyen eseteket, mert más hozzáállásán nem fogsz tudni változtatni,csak a sajátodon.

Hozzáteszem: szerintem én a helyedben biztos nem lennék visszajáró vendég.

2022. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Mivel mit kellene tenned? Ha zavar a súlyod, akkor lefogysz. Ha a fodrászon akarsz bosszút állni, akkor panaszkönyv, főnök és lehúzod a Google-on az értékelését.


Egyébként igen, elég prosztó beszólás volt, én a helyedben tuti nem mennék oda többet. Nyilván nem csak veled van baja, másokat gondolom másért szégyenít meg. Ami elég szomorú...már csak azért is, mert a vendégekből él.

2022. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

“…mit kellene tennem?”


Lefogyni.

2022. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Rosszulesett meg főleg mások előtt, az a baj a hajam viszont szépen megcsinálta … szóval a munkája tetszik csak ez a stílus nem.



8 Én is szolgáltatóiparban dolgozom, teljesen más területen , szerintem ilyet nem szabadna mondani mert rosszulesik a másiknak. Igen én is tudom, hogy kövér vagyok nem mondott újat ezzel. De most miért kell megsérteni ?!

2022. jan. 13. 16:53
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Mert egy banga. Engedd el, menj máshoz, nem éri meg, hogy rosszul érezd magad következőben.

Csak nem tudom mit szólna a "fogyj le" társaság, ha bejönnének az én munkahelyemre és közölném velük, hogy haha lófejed van a személyiden. :D Vagy bármilyen megjegyzést tennék rájuk. Lehet valaki vékony, de attól még egy féreg.

Tisztelet a kivételnek, nyilván ♥

2022. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!