Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon félek a cigányoktól...

Nagyon félek a cigányoktól mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez nem egy vicc kérdés. Akármikyen buszon vagyok ugy neznek ram mintha meg akarnanak olni! Mindig belem kotnek es mar ok nelkul el is vertek... amikor penzt tarhalni jonnek mindig adok mert felek hogy leszurnak... mit tegyek? Nagyon felek...

2022. jan. 16. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Paprikaspray, meg a buszon ülj a buszsofőr közelében
2022. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De miért léteznek? miért jó nekik hogy ennyire primitívek? Miért fizetünk ezeknek kissebségit?
2022. jan. 16. 10:45
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Hol laksz?
2022. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Tanulj önvédelemet. Kick box, jiu, mma, vagy krav. De inkább utóbbi.


Elsősorban nem is a fizikai oldala miatt érdemes ilyen foglalkozásra eljárni, hanem a lelki pozitív hatása miatt is.

Gyökeresen meg tudja változtatni az ember gondolkodásmódját, és neked pont erre lenne szükséged! Nem utolsó sorban persze önvédelemet is tanít, de fóbia leküzdésre sem utolsó. Javaslom, menj el egy ilyen órára, meg fogod szeretni!

2022. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A paprikaspré nem jó zárt térben (pl. Busz). Mindenki kapni fog belőle, célzás és nyomásidőtől függetlenül.
2022. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Budapest 18 kerület
2022. jan. 16. 11:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6: és ott napi szinten ilyen körülmények vannak? Vagy csak te vagy extrémen félős, és áldozattípus...?

Iskolatársaid ezek?

2022. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet, hogy te bámulod őket feltünően? Különben honnan tudnád, hogy néznek téged.
2022. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld el őket, és semmiképp se adj pénzt nekik.

Az edzés, küzdősport, nem rossz ötlet, alapjáraton is szükséges a fizikai aktivitás.

2022. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Én is roma vagyok, sajna vannak ilyen emberek akik olyanok mint az állatok. Látják rajtad, hoyg félsz tőlük és tudják, hogy behódolsz nekik és azt hiszik mindent megtehetnek veled. Nem tudom hány éves vagy, de ha kiskorú vagy azonnal szólj a szüleidnek. Minden képpen jelentsd fel őket, meg mond meg nekik, hogy ha hozzád érnek akkor hívod a rendőröket. Pesten azt hallottam mindent megtehetnek ezek a nyomorultak.
2022. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!