Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan reagáltok, ha azt...

Hogyan reagáltok, ha azt tapasztaljátok, hogy hülyének néznek titeket?

Figyelt kérdés

Nekem rögtön leesik, ha hülyének néznek, át akarnak verni, de sose mondom, hogy tudok róla, csak magamba gondolom, hogy "Azt hiszed nem tudom, hogy hülyének nézel? Bocs, de engem nem tudsz becsapni, nade mindegy, folytasd csak."

Ti meg szoktátok mondani ilyenkor a másiknak, hogy "Hülyének nézel?" Vagy annyiban hagyjátok?



2022. febr. 5. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell a tudtára adni, ha határozottan ki tudsz állni magadért.
2022. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Nem gyakran történik, de szeretem meglepni az embereket.

Legegyszerűbb példa erre, ha idegen nyelven beszélnek rólam és nem tudják, hogy értem. Napokig is képes vagyok elhúzni, hogy az igazán jó pillanatban fedjem fel a tudásomat.

De előfordulhat más területen is, mivel nagyon sok olyan érdeklődési köröm van, amit nem néznének ki belőlem (valószínűleg szimplán azért, mert lány vagyok).

Ha konkrétan átverni akarnak, akkor én is hasonlóan gondolkodom, mint te.

2022. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz tulajdonságom, miszerint nem szólok ilyenkor, hagyom magamat. Ez azért van, mert azt gondolom, hogy van egy körforgás az életben: egyszer nekem, másszor "neked" rossz.
2022. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pókerarc és kerülöm az illető társaságát. Ha nagyon idegesít, vagy nincs türelmem hozzá akkor megmondom neki ne nézzem madárnak és utána koccoltatom le.
2022. febr. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!