Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon megbántottam egy lányt...

Nagyon megbántottam egy lányt a neten, nyilvánosan. Fiú vagyok, de nem ismerjük egymást. Azóta gyötör a lelkiismeret. Nem tudom, mit csináljak. Azt sem tudja, ki vagyok. Ti mit tennétek a helyemben ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 19:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%
Mit csinálj? Mondjuk erősen szégyelld magad és kerüld a hasonló szituációkat. Ráírni feleskefes. Megbocsáltani úgysem fog. Más sem tenné.
2022. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

Amugy az h mas nem bocsat meg, vagy felesleges a bocsanatkeres, ez lehet egyes korokben igy van de nem altalanos.


Sokaknak jol esik a bocsanatkeres, plusz neked is megkonyebbulest ad h mmegtetted amit tudtal.

2022. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ráírsz és bocsánatot kérsz. Márha tényleg sajnálod, mert elég valószínütlen. Hogy lehetsz olyan gyökér, hogy face ismerősöddel nyilvánosan összeveszel? Ez itt gyakorin más, névtelenség van, amúgy sem ismerjük egymást. De más platformokon?? Nagyon ciki. Az az ember eggyel alacsonyabb szinten van, aki képes facen, instán stb mocskolódni, másik emberbe beleállni. Erre volt időd?
2022. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Na de várjunk, tényleg megbántódott az a lány? Szerintem ezt te csak hinni szeretnéd. :) Lehet hangosan felröhögött a kommenteden, megjegyezte magában jé mekkora gyökér, törölte a hozzászólást és el is felejtette.

Ne gondolj túl sokat magadról. :) Főleg ha a lány intelligenciában feletted áll, hidd el, pont leszarja noname emberek mit hánynak oda neki.

2022. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
De szégyellem magam. Volt rá időm, igen. És tényleg sajnálom most már. Youtube kommentszekcióban volt. Senki nem csinált még ilyet ? Innen vettem a rossz példát. IQ- ban tudom hogy felettem áll. És nyugodtan megírhatjátok mégegyszer, mekkora gyökér vagyok. Mindenkit fel fogok pontozni.
2022. febr. 10. 21:28
 16/25 A kérdező kommentje:
14-es: Mintha te tudnál valamit erről.....
2022. febr. 10. 21:39
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Mivel bántottad meg? A történet ismerete nélkül nehéz véleményt mondani. Lehet, hogy csak eltúlzod.
2022. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem küldök privát üzenetet senkinek. És nem árulom el. A kommenteket már kitörölte, nem tudod megnézni. Én sem.
2022. febr. 10. 22:13
 19/25 A kérdező kommentje:

Lehet.....Olvasd vissza a válaszaim 17# , lelkileg bántottam meg. Kb ahogy egy nőt meg lehet bántani. Nem gondoljátok hogy konkrétan leírom a sztorit, vagy megnevezem őt.

Köszönöm a válaszokat !

2022. febr. 10. 22:23
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ki kérte, hogy nevezd meg? De semmi konkrétumot nem írsz, csak siránkozol. Így ne várj segítséget.
2022. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!