Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon megbántottam egy lányt...

Nagyon megbántottam egy lányt a neten, nyilvánosan. Fiú vagyok, de nem ismerjük egymást. Azóta gyötör a lelkiismeret. Nem tudom, mit csináljak. Azt sem tudja, ki vagyok. Ti mit tennétek a helyemben ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 19:01
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Valaki rám írt privátban. Youtube kommentszekcióban volt a gyalázkodás. A csatorna tulajdonosa kitörölte. Azóta rájöttem hogy idióta voltam.
2022. febr. 11. 11:13
 22/25 A kérdező kommentje:
Mi lenne az a konkrétum ? Mit szeretnétek tudni ?
2022. febr. 11. 11:38
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek hosszabban-rövidebben meg szokták itt osztani a történeteiket, erre sokszor szükség is van a tanácsadáshoz. Ebben az esetben én nem hiszem, hogy ez fontos lett volna, ugyanakkor a "Nem gondoljátok hogy konkrétan leírom a sztorit [...]." kirohanás is túlzás, gondolják, mert itt ez a szokás, s a hölgy anonimitását megőrizve egy-két mondatban azért össze lehetett volna ezt kulturáltan foglalni, de legalábbis kerülni az olyan érdeklődést keltő, homályos mondatokat, mint: "Kb ahogy egy nőt meg lehet bántani." - vagy írd le rendesen, vagy tartsd magad a titoktartáshoz.
2022. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát mit szeretnétek tudni ? Amit még nem mondtam el ?
2022. febr. 11. 18:33
 25/25 A kérdező kommentje:
Jó. Válaszolni fogok a kérdésekre.
2022. febr. 11. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!