Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A győri Kossuth-utca rehabilit...

A győri Kossuth-utca rehabilitációja után visszaköltöztetik azokat, akiket idetettek a nyakunkra?

Figyelt kérdés

[link]


Már nagyon unjuk őket itt, Marcalvárosban. Egész nap és éjjel is a járdán ülnek, ordítanak, beszólnak a járókelőknek, bokáig ér a szemét, a köpet, a vizelet, és egyre-másra tűnnek el a biciklik a közös tárolókból. Senki nem kérdezte meg, hogy akarunk-e velük élni, most meg kerülgethetjük őket, és velük van tele az utca. Teljesen el vagyunk keseredve...



2013. júl. 21. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, Szabadhegyet, Marcalvárost teljesen szétcseszték a cigányokkal. Este Marcalváros régen simán sétálható volt, ma már nappal se megyek arra szívesen gyalog.
2013. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ady-városi vagyok...És én is már full ideg vagyok tőlük 2 napja éjjel 23:08-23:28 ig üvöltött valaki, hogy "örüljé, hogy nem ölek meg, szájba rúglak te köcsög szájú meg hasonlókat a rendőrök vetettek neki véget...(végre egyszer ki is jöttek) egyébként annyit tudok mondani, hogy nem kéne, hogy vissza menjenek mert azok a házak elég értékesek inkább deportálni kéne őket Romániába...ezt minden rasszizmus nélkül mondom, némi realitással...
2013. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is győri vagyok.


Ezek a cigányok megkeserítik az emberek életét.

Felfordul a gyomrom tőlük.

Ezek nélkül Győr egy tökéletes város lenne.


A Kossuth rehabja előtt jártam arra, de csak kocsival.Valami iszonyat hányadék ami ott van.


Egyébként késelni is szoktak, csak a liberális média feléről sem számol be.


De , ez már régóta így van.

Édesanyám törzsgyökeres győri, amikor ő volt diák még akkor is Chicago volt egyes részeken.

2013. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

"Édesanyám törzsgyökeres győri, amikor ő volt diák még akkor is Chicago volt egyes részeken."


Igen, például a Kossuth-utcában és Újvárosban. Néhány éve viszont tömegesen telepítik őket ide Marcalvárosba, Adyvárosba, Szabadhegyre és a Belváros néhány utcájába. Miért kell őket ideereszteni, a tisztességesen dolgozó, békés és környezetükre igényes magyarok közé? Este 8 után már nem lehet sétálni az utcán, mert gyanúsan méregetik az embert és jönnek a "várjál tesó, pillanat, elnézést" beszólások, aminek a folytatása nyilvánvaló: adjál pénzt, cigit stb. aztán ha adsz, akkor kérnek többet, ha nem adsz, akkor meg azért kötnek beléd. Gyerekeket én már nem is eresztenék le játszani napközben sem, mert a játszótereken, parkokban, padokon mindenütt a purdék tobzódnak. Tönkreteszik az eszközöket, szemetelnek, mint a disznók, utánuk tengernyi okádék, ételmaradék, csomagolópapír, sörösdoboz, szotyolahéj, cigarettacsikk hentereg a földön, éjszakánként képtelenség aludni miattuk, mert pl. az éjjel-nappali bolt előtt hajnalig megy az idétlen, artikulálatlan, vadállati stílusú hőbörgés meg a röhögés.


Nem kellenek ide! Gyerekkorom óta itt lakunk, ez a környék egyébként szuper lenne, mert jó a közlekedés, közel vannak az üzletek, és a parkokra néző oldalon csend és nyugalom lenne, ha nem tenné tönkre ez a csürhe az életünket. Ha már képtelenek a beilleszkedésre, az európai normák szerinti életre és el kell őket tűrnünk ebben az országban, akkor miért nem lehet nekik külön városrészt adni, és ott tartani őket? Miért kell őket idevegyíteni és elcseszni a -még- többségi lakosság mindennapjait?

2013. júl. 21. 19:44
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, oda kéne költöztetni őket az Ergényire Borkai szomszédjába.
2013. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Aki ezt az egész rendezési-kitelepítési programot szervezte, szívesen beköltöztetném például a Lajta u. 22, 24. sz. lépcsőházak valamelyik földszinti lakásába, például az éjjel-nappali (gyakorlatilag utcai talponálló a "rejtett erőforrásoknak") fölé hogy egész nap, illetve éjszaka páholyból nézhesse, hallgathassa az új lakótársak lármázását.
2013. júl. 21. 22:38
 7/17 Dogmatix91 ***** válasza:
Komoly ez a kérdés? Azért újítanák fel, hogy aztán visszaköltözhessenek a frissen megcsinált házakba, hogy azt is tönkreb.sszák? Így egy csomót kaszál rajta a város, mert sok ingatlan állami tulajdonban van és el tudják majd adni mocskosmód nagy haszonnal, mondván, hogy a Kossuth utca lesz Győr új sétálóutcája. A Baross úgy is kritikán aluli, a kínai boltoktól, üres üzlethelységektől és a peruiaktól.
2013. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Azért újítanák fel, hogy aztán visszaköltözhessenek a frissen megcsinált házakba, hogy azt is tönkreb.sszák?"


Nekem sincsenek illúzióim. Ugyanakkor a lakótelepeken élő dolgozó, adófizető, környezetükre igényes és békés polgárok tízezreivel csesznek ki. Éppen azokkal, akik munkájukkal és a befizetett adójukkal gyarapítják az ország gazdaságát, és pont azok teszik tönkre az életünket, akiket a mi pénzünkből etetnek. Ez mekkora igazságtalanság?! És meddig kell tűrnünk, hogy ez így legyen?

2013. júl. 22. 10:09
 9/17 anonim ***** válasza:

Dogmatix91!



A Baross út az egyik legrégebbi sétálóutca Győrben...a tengerparton Zárában (Zadar) is vannak ilyen utcák ahol már alig van bolt és az is kínai...így Győrben sem kell a Baross utat a Széchenyi térrel hasonlítani... Az egy bajom nekem az, hogy nem akarok egy Lunyik "2-ben" lakni...

2013. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Dogmatix91 ***** válasza:
Hát azt azért elárulom, hogy régen a Kossuth utca volt Győr sétálóutcája. Persze senki sem akar cigányok között lakni, de akkor hova rakják őket? Én mondjuk kiraknám őket egy faluba, Győrtől 10-15km-re, de azért lássuk be, hogy ez nem lenne túl jó reklám Magyarországnak. Így viszont maradnak a nagy lakótelepek pont úgy, mint bárhol a világon. Tűrni meg nem kell, csak a magyarok nem vonulnak semmiért sem az utcára. Amikor meg mégis kimegy tüntetni akkor megfenyegetik őket a munkahelyükön. Lásd diáktüntetés: az igazgató kirúgással fenyegeti a jövője értekében tüntető diákokat. Ez Magyarország. Már csak azt várom mikor lesz újra Királyság.
2013. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!