Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a cigányokró...

Mi a véleményetek a cigányokról ? Vannak velük kapcsolatban rossz tapasztalataitok ? Ha igen, mik ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Csak rossz tapasztalataim vannak. Mik? Mindenki nagyon jól tudja milyenek.
2022. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Közöttük nőttem fel. Nincs róluk jó véleményem. Ott kötnek beléd ahol tudnak, ha meg kedvesek is, azt érdekből teszik. Éppen ezért nem is értem a belpesti progresszív embereket, hogy miért akarják ennyire mentegetni őket. (Pedig én is baloldali vagyok, de nem az az elborult újbalos.)
2022. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha válaszolok, engem innen kitiltanak
2022. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes, hogy mindig azok a cigány integráció és a negatív diszkrimináció szószólói, akik még életükben nem találkoztak velük pl Borsodban.
2022. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Van olyan magyarországi ember, akinek nincs rossz tapasztalata?...Meglepne.

Egyébként ezt nem úgy értem, hogy minden cigánnyal gond van, mert egyáltalán nem. Csak van egy-egy erősebb kulturális nyomvályú náluk, amibe elég sokan belesiklanak.

Saját legrosszabb tapasztalataim abból erednek, hogy egyszer mellénk költöztek kisebbségiek. Minden nap "autót szerelt" a rangidős férfi egyed(amelyik épp kint volt a börtönből, és ez nem vicc), de az autószerelés inkább autóbelezés volt, reggel 5-től este 10-ig. Volt, hogy felfordítva feküdt a kocsi a ház előtt. Kétlem, hogy ez segített volna az autó állapotán.

Lomtalanításkor mindent összegyűjtöttek, amiben potenciált láttak, rohadó hűtőt, törött, mocskos wc csészét, és ezeket mind az utcára néző bejárati ajtó mellé pakolták, amik előtt a járdán az emberek sétálgattak (és berzenkedhettek). Ugyanezen helyszínen, az utcán kissámlin bontotta a csirkét az asszony, tele volt minden véres tollakkal még két hét múlva is. Ha valami kaja megromlott, kidobták a ház elé. A felettük lakók lépcsőjén masíroztak fel-le a férgek, nem győzték irtani.

Hetente- jó esetben kéthetente "leszámolás" volt, egy másik család jött pajszerrel és betörték az ablakokat náluk, meg mindent amit értek. Az agyonbelezett autót is. Gázpalack felrobbantással fenyegetőztek, szintén heti-kétheti szinten.

A rendőrök nem jöttek ki egy idő után. Ahogy meghallották az utcanevet, már mondták, hogy ne is hívjuk őket, nem fognak kijönni.

Kötekedtek a szomszédokkal is, velünk is, de tettlegességig nem fajult szerencsére.

De mint írtam, ismerek tisztességes cigányokat is, a rassz semmit nem jelent, de a családból hozott kultúra az igen...

2022. febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Utolsó... Hu, nagyon durva,amit írtál.

Szerintetek van rendes cigány ,vagy kijön belőlük előbb- utóbb a vérük ?

2022. febr. 13. 22:07
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Mindig kijön a vérük, csak a megfelelő szitu kell hozzá.
2022. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
nem ide írhatok ide sajnos
2022. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
nagyon-nagyon kevés rendes cigány van, ennyit kell tudni róla
2022. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem személyesen nincs rossz élményem velük, de minden ismerősöm panaszkodik rájuk.

Kéregetésnél nagyon rámenősek

2022. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!