Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetne hosszútávon...

Hogyan lehetne hosszútávon kicseszni vele?

Figyelt kérdés
A neveloapamrol lenne szo.. utalom, es fel akarom idegesiteni, de nem ugy h rajojjon h en voltam, aztan anyu lecsesszen.. oyat szeretnek amit akar evekig lehet csinalni, es nem jonnek ra, mert anyu azt akarja h szeressem. Nem erdekelnek olyan tanacsok h ismerjem meg meg hasonlok, a kapcsolatunk sosem volt es sosem lesz jo, es olyat e kerek h martsam wcbe a fogkefejet, meg ilyen gyerekes dolgok. Tenyleg hosszitavu csesztetes kene, ami megkeseriti az eletet. Csak HASZNOS valaszt kerek!

2016. júl. 22. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Hány éves vagy?

Van valami oka, hogy nem Bírod vagy csak ugy, mert o a neveloapad?

2016. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha valakit utál az ember akkor azzal nem foglalkozik... ajánlok egy pszichológust neked, fizettesd nevelőapáddal, akkor még ki is cseszel vele valamennyire.
2016. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Ödipális konfliktus. :(
2016. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
14 eves vagyok es igen van oka. Sosem bantott fizikailag de nagyon rossz termeszete van, es alkohlista.. tovabb nem reszleteznem, nagyo utalatos sgyebkent, de anyu nem veszi eszre h flyton cseszeget, es en is anya hata mogott akarom elrontani a mindennapjat. Amugy 5 eve lakik nalunk
2016. júl. 22. 14:33
 5/12 A kérdező kommentje:
Miert kene nekem pszichologus? Azert mett utalok vkit? Nem en vagyok kettonk kozul a fuggo.. tok normalis vagyok. Penzt meg sosem jertem gole es ezt a jo szokasomat szandekozom megtartani, mrrt igy nincs oka h elvarjy tolem a halat
2016. júl. 22. 14:36
 6/12 A kérdező kommentje:
Harmas, mirol beszelsz? Legyszi ird le mygyarul is, nem vagyok orvos..
2016. júl. 22. 14:38
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Összevissza hányod ide a szavakat, tele elütéssel, hibával: ebből adódik, hogy idegbeteggé tesz téged ez a téma. Meg ez a gondolat, hogy te sunyi mód akarsz ártani valakinek, az eszedbe sem jut, hogy ha a nevelőapáddal kicseszel, azzal anyádat is boldogtalanná teszed, neked csak annyi van a kis buksidban, hogy ÉN, ÉN, ÉN! Tán tényleg igaza van a valaszolónak az indítékaidat illetően? (tudod, annak, akit nem értesz, de ahelyett, hogy rákeresnél Googlen, hogy miről ír, inkább őrá is ráförmedsz ingerülten, hogy neked érthetően írja le... de nem kell neked idegorvos, ááh...)
2016. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocs h telefonrol irok.. meg h nem talaltam olyan leirast ami nem olyan hosszu h legyen kedvem elolvasni., nem hiszem hnidegbeteg lenneknez miatt.. azt meg mar mondtam h o az aki alkoholista tehat nem en vagyok kettonk kozul a nemnormalis. Amugy meg az h felidegesit a tema az valyon nem azt tamasztja ala h feleslegesen csesztet folyton.. de nem is ertem minek irsz ha ugysem tudsz segiteni.. en csak vissza ajarom adni neki a tobb evi cseszegetest.. kosz a " hasznos valaszt" amit kertem...
2016. júl. 22. 15:20
 9/12 pelgrim ***** válasza:
100%
Nem kell neked pszichológus, legfeljebb a kedélyek egy kis lecsendesülésére lenne szükség, hogy józanul láthasd a dolgokat. Hosszútávon kicseszni valakivel nagyon rossz ötlet. Ezzel nem csak neki, vagy lehet neki egyáltalán nem árthatsz, de saját magadnak annál inkább. Azzal, hogy te őt utálod, gyűlölöd, csak magadat emészted. A legjobb lenne, ha nevelőapádat kerülőd amennyire lehet, nem gyűlöletből, nem azért mert utálod, hanem csak egyszerűen önvédelemből, mert nem jó vele a viszonyod és sajnos sok jót nem várhatsz tőle. Fiatal vagy és hajlékony, próbálj úgy illeszkedni, hogy mindenkinek a lehető legjobb legyen, Egy őszinte beszélgetés a problémáról édesanyáddal talán segíthet.
2016. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszt, es igen tudom nincs szuksegem pszichologusra.. sajnos anyukam haragszik ram amiert nem fogadom el a parjat, es ezert nem jo otlet felhozni neki a temat.
2016. júl. 25. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!