Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kaptam ma két egyest is,...

Kaptam ma két egyest is, miért kell anyámnak ezt úgy felfognia mintha embert öltem volna?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 17:43
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
kiszámoltuk és nem is állok még így se bukásra.
2022. febr. 15. 17:44
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Azért, mert így akarja megutáltatni magát veled, így hamar el fogsz húzni otthonról. Egyre többen vállalnak úgy gyereket, hogy nem is akarnak, vagy csak később rájönnek, hogy nyűg nekik. Ilyenkor megpróbálják elüldözni a gyereket otthonról. Velem is ugyan ez volt 2 éve. Középiskola első évei környékén kezdődött, mindenből veszekedés volt. Érettségi után már ott tartottam, hogyha kék pólót vettem fel akkor az volt a baj, ha pirosat, akkor meg az. Napi 4-5 belémkötés volt az átlagos anyám részéről. Ha nálad még csak a jegyekkel van baja, akkor neked még van 1-2 éved idáig.
2022. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Azért ettől még nem kéne büszkének lenned az elégtelen osztályzataidra.
2022. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
De miért nem tanulsz? Vagy mire és miért kaptál egyeseket?
2022. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Mert most az az egy feladatod lenne, hogy tanulj, hogy később jól fizető, kímélő munkád lehessen, miután a jó jegyekkel felvesznek felsőoktatásba egy piacképes szakra. Mert a suli után a munkáról fog szólni az életed legnagyobb része, és nem mindegy, ehhez mit tettél le az asztalra a mostani éveidben, amikor a rossz jegyekkel a legjobb ajtók bezárulhatnak előtted, vagy majd felnőttként kell helyrehoznod, amit gyerek/kamaszkorodban elszúrtál. Ezért érthető, ha anyukád kiakad az egyeseken, mert szép jövőt szeretne neked, amiben olyan munkahelyed lesz, amitől nem leszel frusztrált, megkeseredett, vagy nem fog sajogni a tested a fizikai megerőltetéstől. Kérd meg őt vagy más családtagot, hogy magyarázzák el, amit nem értesz, ha emiatt vannak egyeseid, és nem lustaság miatt.
2022. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
5. Miert van az, hogy mindenki es minden szulo es tarsadalmi norma, hogy egy adott illeto foiskolara menjen? Hat miert nem lehet valaki szakmunkas? Mi van ha burkolni akar? Vagy sofor akar lenni??
2022. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan szerencsés a gyerek, hogy már most tudja, mi akar lenni, és ahhoz nem kell egyetem, akkor oké - bár akkor is lehetne a léc az egyeseknél magasabban. De ha még nem tudja, akkor meg nagyon nem jó, ha megnehezíti a saját dolgát amiatt, hogy most nem tanul.
2022. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

Ha az a filozófiád, hogy csak annyit teljesítsél mindenhol, hogy még éppen ne bukjál meg, akkor viszont olyan helyen fogsz dolgozni, ahol a felügyelőknél korbács lesz.

Csak szólok: nem fogod jól érezni magad.

És felnőtt korodban már igen korlátozott lehetőségeid lesznek ezen változtatni!

Főleg úgy, hogy olyankor már sokkal nehezebb tanulni.


NAGYON SÜRGŐSEN át kellene állítani a gondolkodásodat valami nagyobb teljesítményre!

2022. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Minden egyes munkában töltött nap azon gondolkozom, hogy amikor volt

lehetőségem miért nem tanultam egy kicsit többet, miért nem éreztem, hogy mekkora hatása van a tanulásnak. Persze, sok tananyag csak lexikális tudást ad, de nyílván ez kell ahhoz, hogy ez bizonyos szintre érj. Szerencsére még nekem sem késő, így lassan beindítom a saját vállalkozásom, ha vége a sulinak. Egyébiránt a továbbtanulásnál abból indulj ki, hogy mi az ami hiányszakma és kifizetődő. Nem szégyen a szakmunka sem. Ausztriában élek, a párom villanyszerelőként 3500+ eurót keres havonta és nem rokkan bele a munkába.

25/N

2022. febr. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
8, az élethez beli talprasettséghez, nem feltétken szükséges a kitűnő bizonyítvány. Lehet, hogy a kérdező nagyon tehetséges valamiben, amihez nem feltétlen kell kitűnő bizonyítvány és jól meg is tud élni belőle.
2022. febr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!