Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktatok gondolkodni gáz...

Szoktatok gondolkodni gáz szituációkon (ami a másiknak volt gáz)?

Figyelt kérdés
Eszetekbe jut néha valakinek egy gáz/kínos szituációja vagy csak én gondolom hogy más is agyal az enyéimen? Ez fog sírba tenni xd

2022. febr. 16. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van hogy eszembe jut,de én alapból sokat agyalok,így sok minden eszembe jut,ahogy az is,hogy vajon másnak is eszébe jutnak e az én hülyeségeim.
2022. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem esténként, elalvás előtt jutnak eszembe a sajátjaim, oszt nem tudok elaludni...még évekkel ezelőtti is.

Máséra nem igazán emlékszem, azok nem hagynak akkora nyomot. Max olyan szinten jut eszembe, hogy megnyugtatom vele magam, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen, és bízom benne hogy mások is így tekintenek az én kínos pillanataimra.

2022. febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, már öreg vagyok hozzá, hogy érdekeljen.

Sokmindent megéltem / túléltem már!

2022. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és mostanában már a sajátjaim se jutnak eszembe. Régen még görcsbe rándult a testem, befeszültek az izmaim, meg csikorgott a fogam ha ilyenkre gondoltam, szóval rájöttem, hogy nem szabad engedni a szégyenérzetnek. Ha eszembe jut valami cikis dolog, akkor nem hesegetem el, hanem újraélem a fejemben nyugisan, nem görcsölök, nem feszülök be, elengedem magamat, és egy pár ilyen alkalom után már nem kelt semmilyen hatást bennem az emlék.
2022. febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosan így érzek amikor eszembe jut valami cikis dolog ami velem történt, én nem tudom csak úgy nyugisan újraélni a fejemben :/
2022. febr. 16. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!