Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szóltok ehhez a szituációhoz?

Mit szóltok ehhez a szituációhoz?

Figyelt kérdés

Tavasszal jelentkeztem egy tanfolyamra, ami hétvégente volt szombat-vasárnap. Egy messenger csoportban kommunikált velünk az oktató, kb. 10-15-en voltunk. Voltam már sok alkalmon, amikor sajnos megcsípett egy kullancs, Lyme-kóros lettem és olyan antibiotikumot kellett szednem, ami miatt nem mehettem napra. Nem szóltam rögtön hogy nem megyek, mert olyan volt a rendszer, hogy adott volt egy időkeret amíg be tudtam fejezni és a hétvégére csak annak kellett beírnia magát aki ott lesz biztosan, persze minél többet megyek annál jobb lett volna.

Írtam az oktatónak kb. 3 hét után hogy mi a helyzet, válaszolt is hogy sajnálja, de ha majd újra jövök, meghosszabbítja a szerződésemet és befejezhetem, meg én voltam amúgy is az egyik legügyesebb. Aztán ezután, amikor tudtam volna menni, alig volt lehetőség. Egész nyáron különböző indokok miatt 3 alkalom volt kb. amikor volt oktatás, de mivel nekem több 100 km-t kell utaznom oda vissza, nem mentem fel egy fél délutánra kétszer, meg egy-egy napra.

Igazából már miután megbetegedtem, elment a kedvem az egésztől, meg minden mástól is. Most szeptemberben meg csak úgy eltávolított a messenger csoportból engem is pár emberrel együtt, akik már gondolom végeztek. Nem írt, meg se kérdezte hogy vagyok. Csalódtam megint, legfőképp magamban, mert amikor elkezdtem nagyon lelkes voltam. Az oktatóban is hogy ennyire elfelejtett, de igazából nem érdekel mert se kedvem se energiám, se időm nem lett volna befejezni már.


2021. szept. 23. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az csak egy oktató. Nem családtag, nem haver. Nem kéne ebből ekkora drámát csinálni. Ha mégis be akarod fejezni, ne ezen múljon.

Amúgy jobbulást kívánok neked.

2021. szept. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy vis major helyzet, mikor a penzed uszott el csak, semmi mas! Az oktatot talan frusztralta, hogy nem tud mit kezdeni, se karpotolni valahogy. De le van tojva. Gyogyulj es keress mast! Ezt vedd meg se tortent, vagy nulladik probalkozasnak.
2021. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom a pénzem sem, nem tanfolyamon ugyanezért az élményért többször ennyit is fizethettem volna. Ez egy csapatsport, ami nem arról szól hogy megtanítanak és onnantól nem látjuk egymást. Mondták is, hogy várnak mindenkit később is, ez egy nagy "család", szinte mindenki ismer mindenkit. Ezek tükrében furcsa nekem hogy így elfelejtettek.
2021. szept. 24. 20:09
 4/5 A kérdező kommentje:

Most volt az idei díjátadó, van ennek egy országos pontversenye. Mind a férfi, mind a női kategóriában másodikak lettek a volt oktatóim. Plussz poén, hogy a nőiben egy barátomnak a testvére nyert, kicsit meglepődtem én is.

Elhiszem hogy profik meg minden, de ha valaha is újrakezdem, akkor olyan helyet keresek, ahol az oktatás az első, nem pedig a versenyzés. Bár ha ezt az elején mondták volna, lehet nem jelentkeztem volna.

2021. okt. 29. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:

nemtom,h mennyi pénzbe fájt neked ez a tanfolyam

meg még nemtom lenne-e még hozzá az a kedved, vagy a betegséged elvitte teljesen

2021. okt. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!