Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A szomszéd nagyon hangos,és...

A szomszéd nagyon hangos,és agresszív,meg éri elköltözni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ordít az állataira,alkoholista agresszív,és öntörvényű,nem érdekli a szomszédai nyugalma,mindt ha egy robot lenne,aki arra lenne programozva hogy tönkre tegye a körülötte lévőket,autót vág este 3-órakor,és be adja a mélytelepre másnap,amivel nincsen gond,de miért éjjel 3-kor kell csinálni, sokszor mondtam neki hogy, tartsa tiszteletben a nyugalmunkat,este 9-után vagy fél tíz után,de még le órdít hogy az ő udvara,lakása,és senkinek nincs köze mi folyik ott, Van egy munkás szálló ahol gyári meló lenne,oda megéri menni
2022. márc. 3. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Meg éri.
2022. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel csendháborításért,meg ha az állatokat is bántja azért is
2022. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Feltalálták a rendőrséget. Még a 70-es években.
2022. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Koltozz el. Budapest belvarosaban csend van tarsashazakban.
2022. márc. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én az ilyet agyonverném, aztán ordibáljon magának.

De az első körben rendőrség, mert van olyan hogy csendháborítás.

2022. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Agyonverni mindenképp rossz döntés lenne,mert úgyis én szívnám meg,rendőrségre járni,meg bíróságra.


Meg hát ott vannak a testvírek is,vagy 600-an,házra is jönnének ezek a putris igénytelen sz**ok, tisztelet a kivétel persze,mert vannak ismerős,barát romák is,akik becsületes normális életet élnek

2022. márc. 4. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!