Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Úgy érzitek ti is, hogy a...

Úgy érzitek ti is, hogy a Gyakorin egy közösség szerves része vagytok? 😊😊😊

Figyelt kérdés
Hogy tartoztok valakihez. Még azt is elhittem 1 percre, hogy vannak barátaim. 🙂😊

2022. márc. 8. 22:46
1 2 3
 11/23 L.. István ***** válasza:
100%
Á, csak szeretjük osztani az észt :-D Főleg abban amihez mi se értünk!
2022. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ez a való világ gyerekek..!
2022. márc. 8. 23:01
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
10-es komment nagyon tetszett. :D Akár én is írhattam volna.
2022. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Cukkerek vagytok! 🤗😘🍫🍧🍬🍭🍯🍰🎂🍪🍩🍨🍧🍡🍦
2022. márc. 8. 23:12
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Még soha nem mondtak nekem ilyen sźepet, 10-es voltam ❤
2022. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Én néha rendesen depressziós leszek itt és hónapokra le kell állnom az oldal nézegetésével. Egyszerűen néha besokallok attól ami itt megy. Mindenkinek minden mindegy, csak dugjon valakivel. Senkiben semmi becsület. Úgy bánnak egymással az emberek, mint valami egyszer használatos nem tudom mikkel. Mindenki átgázol a másikon és még sorolhatnám. Egyszerűen nem bírom ezt néha, hogy tényleg itt tart az emberiség. Nagyon ritka itt a normális ember.

Bár őszintén inkább én nem vagyok normális, hiszen ha máshogy viselkedek vagy gondolkodok, mint a 80-90%, akkor én nem illek a sorba és nem ők.

Sajnos én tényleg olyan ember vagyok, aki egy párkapcsolatban hűséges és odaadó és nem tudnám soha megcsalni a barátnőmet. Nem vagyok benne alkalmikban sem és semmi egyébben. Nem kavarok egyszerre több lánnyal.

Valamit, számomra fontosak az emberek is. Én igenis az vagyok, akit ha egy néni megkér, hogy segítsek már, azt nem veszem világi sértésnek és nem is fogadok el semmit cserébe. Ha látom hogy valakinek valami nem megy akkor megkérdezem, hogy segíthetek-e. Ha látok egy méhecskét valami pocsolyában, hordóban akkor kisegítem onnan és olyan helyre rakom ahol megszáradhat a kis szárnya, majd folytathatja a dolgát. Igyekszem minden kis hasznos életet megbecsülni. Ha egy mód van rá akkor a pókokat is élve teszem ki a lakásból.

Sajnos én ilyen lettem. Itt vagy bárhol máshol nem igazán vannak még ilyen emberek. De ugye a nagy világban ez nem feltűnő. Itt viszont mindenki leírja a véleményeit, problémáit és szembesülök vele, hogy igen itt tartunk. Régen hittem az igaz szerelemben is, de már egyre inkább kezdem belátni, hogy én álom világban élek és egyszerűen nincs itt helyem.

Számomra ezt jelenti ez az oldal.

(De néha tudok pár embernek segíteni, vagy pár embernek mosolyt csalni az arcára. Így kb megéri.

Ami meg érzékenyen érint, azt igyekszem kerülni)

2022. márc. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16: Akkor küldök neked egy habcsókot, hogy boldogabb legyél! 😘🍩 Bocs, nem volt habcsók emoji...
2022. márc. 8. 23:20
 18/23 A kérdező kommentje:
Annyira édes vagyok, hogy félek cukorbetegségben fogok elhalálozni. 😱😱🤭☺️
2022. márc. 8. 23:22
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezért élek
2022. márc. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
94%

Természetesen!

Ez itt egy közösség... hogy milyen, az más kérdés, de ez rajtad is múlik. Meg rajtad is.

Mindenkin, aki ide csatlakozik.

Vannak ennél sokkal rosszabb közösségek is.

Azok az emberek hasznosak itt, akik javítani szeretnék.

2022. márc. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!