Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miről beszélgessek a fodrásszal?

Miről beszélgessek a fodrásszal?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek fodrászhoz, tabló fotózásra csinál frizurát. Új fodrász, még nem voltam nála, és egyébként sem vagyok valami beszélgetős típus, ha velem kapcsolatos témáról van szó. Másról szívesen kifejtem a véleményem viszont félek hogy nagyjából két órát kínos kussban fogok ülni 😅. Van ötlete valakinek hogy miről lehet beszélgetni?
2022. márc. 9. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beszélgeni semmiröl. (A fodrász is örül, ha kipihenheti a pletykás vendégeket)
2022. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csöndet senki nem fogja bunkóságnak venni, engem nyírt olyan is akinek be nem állt a szája kérdezett mindenről, már féltem hogy nehogy elkérje csávóként a számomat... :D Én elmondom hogy mi az elképzelésem, meghallgatom a véleményt, és ezek után ha kérdez valamiről, akkor szoktam valakivel beszélgetni.
2022. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem muszály ez a téma, lehet csöndben is lenni.
2022. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmiről.


Én falnak megyek azoktól a fodrászoktól, akik végigpfázzák a hajvágást... És persze még ők sértődnek meg, amikor szólok nekik, hogy hé, én nem beszélgetni jöttem. :D

2022. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dzsoki ***** válasza:
100%
Mennyit vágjon a hosszából. Hol legyen a választék. Egyáltalán,legyen-e választék stb.
2022. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!