Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 30 felett már ciki fesztiválra...

30 felett már ciki fesztiválra meg diszkóba járni ?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallani hogy manapság megnézik a 30 as arcokat is a bulikon. Csak a 20 évesek járhatnak már szórakozni?
2022. ápr. 4. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez h..lyeség. Nyugodtan lehet menni 30 évesen és afölött is bulizni. Egyébként pedig miért kell mások véleményére adni és azzal foglalkozni? Nem tök mindegy, hogy vadidegen emberek mit mondanak az ember háta mögött?
2022. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
40 múltam. Nemrég vettem 6 jegyet a Bp Parkba. Sosem voltam még a legöregebb a koncerteken. :D
2022. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ez egy életérzés, sok ismerősöm 70-hez közel is jár, többen technopartykba.
2022. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
A zene nincs életkorhoz kötve. Ha tetszik egy zene, 90 évesen is el fogsz menni megnézni az előadóját.
2022. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Aki különbséget tud tenni egy mai 20 és egy mai 30-as között, főleg egy buliban, az általában még kölyök és azért van megütközve azon, hogy egy "öreg" 30-as ott van.


A többieknek egy húszas és egy harmincas egy kaptafa. Mondjuk én huszonévesként sem tudnám megmondani, hogy egy 10 éves intervallumban ki mennyi idős sokszor...



Másrészt mit kellene csinálnia ezek szerint az emberek szerint egy harmincasnak? Kötelező jelleggel otthon dögleni, kipihenve annak a fáradalmait, hogy nem munkanélküli, illetve gyereket pesztrálni? Mert aki szerint ez egy harmincas dolga, az kurvára el van tévedve és valószínűleg még sosem volt felnőtt.

2022. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Fesztiválokra nagyon vegyes korosztály jár. Discoba fiatalabbak járnak, de nem ciki az sem. Vannak kifejezetten tiniket vonzó bulik vagy discok, ott nyilván kilógnál a sorból.
2022. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Én 30asként minden évben járok rock/metál fesztiválra és addig fogok amíg az egészségem megengedi. A 30as lét előnye, hogy addigra már leszarjuk, hogy más mit gondol rólunk és oda megyünk ahová kedvünk tartja.
2022. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

30 éves már baromira ciki együtt diszkózni a 15 évesekkel, főleg az ő szemszögükből.

A fesztiválok viszont egyáltalán nincsenek korhoz kötve.

2022. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
És ott vannak még a clubok. Ami se nem diszkó, se nem fesztivál.
2022. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként én nightclub függő vagyok. 80 évesen is az leszek, menő cuccokba öltözve.
2022. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!