Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemista vagy idősebb...

Egyetemista vagy idősebb Fideszes budapesti fiatalok! Titeket ér sok támadás a pártállásotok miatt? (Nem fizikai támadás.)

Figyelt kérdés

Azért emelem ki hogy budapesti, mert nagyon sok ellenzéki, liberális fiatal él a fővárosban.

Fideszesként, ha kimondjátok a véleményeteket a politikai témákról, sok támadás ér?


Hogy kezelitek?

Idegenektől engem nem érdekel, de egyetemen, baráti körben, stb..., ahol nem idegenektől kapja az ember, engem eléggé bánt.


Illetve tudtatok már meggyőzni másokat, hogy miért a jobboldal irányvonala a helyes? (Én igen.)



2022. ápr. 12. 22:50
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
39%

#19

Amire ő gondol az az, hogy ezt hívják ideológiának. Ha te hiszel a nemzetállamokban és tényleg ez az ideológia, amit követsz, akkor a bolygó bármely pontján sérül egy ország szuverenitása, akkor kötelességed lenne felszólalni ellene és azonnal kiállni a megtámadott ország mellett.

Igen, pusztán azért mert ez az ideológiád, ezt jelenti, hogy neked ez az ideológiád.

Ha nem teszed, akkor nem erről van szó a te vagy más esetében.


Az ideológia nem azt jelenti, hogy csak a saját esetedben érvényesül, illetve akkor akarod, hogy érvényesüljön, hanem mindig.


Amúgy egy másik jó példa a kisebbség. Ha vered az asztalt a magyar kisebbségekért, de a Mo.-on található kisebbségeket leszarod, akkor megint nem egy nemes, kisebbségekért kiálló ideológiáról beszélünk.

És ez is megfigyelhető a magyar kormány esetén.


Sajnos, vagy nem sajnos, a magyar kormány fasiszta. Ez egy tény. Ezt tagadni kár.

2022. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
71%

21 azt sem tudja, mit beszél, vele nem kell foglalkozni.


A többitől meg azt kérdezem, el tudják-e képzelni, hogy az igazság valahol a kettő között van, és az értelmes emberek nem a skála valamelyik végére helyezik magukat. Ami azt jelenti, hogy mindkét oldalon meglátják a pozitívumokat éppúgy, mint a negatívumokat, és aszerint szavaznak, hogy melyik oldalon találják a több pozitívumot, vagy melyik oldalon találják a számukra nagyon fontos értéket képviselő álláspontot (és így esetleg akkor is rájuk szavaznak, ha egyébként semmi másban nem értenek velük egyet) vagy melyik oldal képvisel valamely számukra teljesen elfogadhatatlan álláspontot (és így akkor sem szavaznak rá, ha minden másban egyetértenek). Ilyen lehetett például a béke-háború kérdése.


Azokkal az emberekkel pedig semmit nem lehet kezdeni, akik személyükben aláznak meg másokat az eltérő véleményük miatt, és hülyének, butának, birkának, egybitesnek, agynélkülinek stb... nevezik, sőt, ezt kiterjesztik egy egész nemzetre "a magyarok buta nép"... Az így nyilatkozók valójában magukat minősítik ezzel.

2022. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
0%

"Ilyen lehetett például a béke-háború kérdése."

Ja, amiről szintén végig hazudozott a fidesz, mint nagyjából mindenről az elmúlt 12 évben.


Én nem gondolom, hogy az ellenzék szuper lenne, sőt. De a fidesztől konkrétan ég a pofám, és külföldön a "Where do you come from?" kérdésre szégyellem bevallani, hogy magyar vagyok.


És szerintem nem magamat minősítem azzal, ha kimondom, hogy a magyarok a történelem folyamán szinte mindig a rossz oldalra álltak, és most is éppen ezt tesszük. De ezt egy fideszesnek olyan elmagyarázni, mint vaknak a színeket.

2022. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy mondtam, magukat minősítik, akik általánosító érvényű degradáló megjegyzéseket tesznek ismeretlenekre. Az szintén téged minősít, hogy szégyelled az állampolgárságodat, nem a magyarságot. Bárki, aki bármely nemzetet alacsonyabbrendűnek tart, csak a saját intelligenciahiányáról ad tanúbizonyságot.


Konkrétan pedig semmit nem fogtál fel abból, amit írtam.

2022. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
21%

10 éve még a legtöbb külföldinek Puskás meg Budapest jutott először eszébe, ha meghallotta, hogy "Hungary". Most már Orbán. Ez a szégyen.


Egyébként meg nem az ellenzéki ismerőseim szoktak állandóan migránsozni, arabozni, cigányozni, szlovákozni, románozni, ukránozni, franciázni állandóan, szóval ennyit arról, hogy ki tart más nemzeteket alsóbbrendűnek. Pont az agymosott fideszes fajtád tart mindent és mindenkit alsóbbrendűnek, ami nem hófehér bőrű, és nem magyar.

2022. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz leállni a sértegetéssel?

És értőn olvasni sem tudsz? Mert mit is írtam?: "Bárki, aki bármely nemzetet alacsonyabbrendűnek tart, csak a saját intelligenciahiányáról ad tanúbizonyságot." Az én véleményem ez. Minden nemzetet és bőrszínt egyenrangúnak tartok.

Mellesleg azt is írtam, hogy aki a politikai véleménye miatt megbélyegez egy másik embert, az sem rendelkezik elegendő intelligenciával.

Nem, egyáltalán semmit nem fogtál fel abból, amit írtam, csak szajkózod azokat a begyepesedett szlogeneket, amik a neten és a médiában terjengenek a Fidesz szavazókkal kapcsolatban.

Tipikus példája vagy annak, akikre a feltett kérdés vonatkozik!

2022. ápr. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
0%

Amiket leírtam, azok egytől-egyig személyes tapasztalatok. Vagy olyan hihetetlen, hogy jellemzően nem dékásokat meg momentumosokat hallok teli szájjal szidni valamilyen nemzetet, népcsoportot, szexuális orientációt, hanem szinte kizárólag önmagukat jobboldalinak valló, jellemzően a fideszre (esetleg a mi hazánkra vagy a jobbikra) szavazó emberek követik el ezeket?


Örülök, ha rád ezek nem jellemzőek, de sok magyarra, és leginkább a Fideszre szavazó magyarokra igen. A Fidesz ezekre kampányt is épített, nem is egyszer. Nyilván nem hülyék, nem véletlenül tették, tudták hogy a magyar társadalom többségét meg lehet nyerni ezekkel az üzenetekkel.

2022. ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
74%

Vegyünk két vitatott témát, és tegyük félre a politikai meggyőződéseket. Csak a "józan paraszti észre" hallgatva mi a véleményed?

Migráció:

Hagyjuk, hogy személyazonosságukat eltitkoló, erőszakosan viselkedő, az európai kultúrába beilleszkedni nem kívánó fiatal férfiak bandákban grasszáljanak tetszésük szerint szerte Európában, majd az általuk kiválasztott országban élősködjenek segélyen? Vagy ne hagyjuk? (Ne mond, hogy nem mindenki ilyen, én is tudom, hogy van, aki tényleg dolgozni akar, de ez esetben ott kell kezdődnie a dolognak, hogy igazolja a személyazonosságát és együttműködik a hatóságokkal.)


LMBTQ:

Hagyjuk, hogy a biológiai tényeknek ellentmondóan határozzák meg saját nemüket egyesek, és elvárják, hogy ezt mindenki más is vegye tudomásul? Hagyjuk, hogy ezt minden eszközzel népszerűsítsék, már gyermekkortól kezdve? Hagyjuk, hogy olyan szintre emeljék eme biológiai tényeknek ellentmondó véleményüket, hogy össztársadalmi megbélyegzést és kiközösítést eredményezzen, ha valaki nem ért velük egyet?


Vannak "nomális" migránsok és " normális" lmbtq személyek. Nem róluk van szó. Sohasem róluk van szó.

2022. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
0%

Az utolsó bekezdéseddel megválaszoltad, hogy mindkét kérdés álprobléma. A "vannak" az olyan 90%-ot jelent alsóhangon.


Ideje lenne elkezdeni az ország valódi problémáival foglalkozni a fasiszta gyűlöletkampányok helyett. Például, hogy egy ma megszülető gyerek vajon milyen oktatást fog kapni a középiskolában 15 év múlva. Jelen állás szerint nagyjából semmilyet, de a fidesznek fontosabb a nemlétező óvódáskori nemátalakító műtétekről népszavazni.

2022. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
71%
Persze hogy Orbán jut eszükbe mert a külföldi liberális média mindent megtesz, hogy lejárassa Orbánt, és iszonyúan utalják őt, mert ilyen sikeres és mert nem ezt a liberális mainstream et nyomatjuk itt Magyarországon. Itt nem a Fidesz a hunyó, hanem a balosok. Tegyük össze a két kezünket hogy ilyen nehéz időkben egy nagyszerű nemzeti vezetőnk van, és nem hazudozó hazaárulók irányítják az országot mint 2010 előtt.
2022. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!