Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemista vagy idősebb...

Egyetemista vagy idősebb Fideszes budapesti fiatalok! Titeket ér sok támadás a pártállásotok miatt? (Nem fizikai támadás.)

Figyelt kérdés

Azért emelem ki hogy budapesti, mert nagyon sok ellenzéki, liberális fiatal él a fővárosban.

Fideszesként, ha kimondjátok a véleményeteket a politikai témákról, sok támadás ér?


Hogy kezelitek?

Idegenektől engem nem érdekel, de egyetemen, baráti körben, stb..., ahol nem idegenektől kapja az ember, engem eléggé bánt.


Illetve tudtatok már meggyőzni másokat, hogy miért a jobboldal irányvonala a helyes? (Én igen.)



2022. ápr. 12. 22:50
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
100%
40. Gratulálok kiválasztottad a két legnagyobb hazaáruló, országtönkretevő pártot. Azt például tudtad, hogy a momentum ahelyett, hogy erdélyi magyar pártra szavazásra buzdította a szimpatizánsait (vannak ilyenek?), egy román párt támogatását kérték. Ha nem látom a saját szememmel, hogy van ilyen, nem hiszem el. Inkább még 20 év Orbánnal, mint hogy ezek bármikor is hatalom közelébe kerüljenek megint.
2022. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
42%

#41: Rendkívül ostoba vagy.


Arról tudtál például, hogy a Momentum román testvérpártja (az USR-PLUS) magyar alkotmánybírót jelölt a román alkotmánybíróságba? És hogy az RMDSZ nem szavazta meg? Vagy erről már nem meséltek neked az M1-en?

2022. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!