Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van 100000 forintom a nyárra...

Van 100000 forintom a nyárra mire költsem? Programok,êtelek,tárgyak ,utazás,bármi jöhet hogy szerintetek mire érdemes költeni

Figyelt kérdés
Tudom arra költsem ami engem érdekel,de most új dolgokat akarok ebből a kevés pénzből kihozni😅
2022. ápr. 14. 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%
Vegyél telefont belőle, aztán nyomkodd egész nyáron a szobádban. Vagy menj el rosszlányokhoz.
2022. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam,egy kérdést tettem fel amire nagyon szépen köszönöm a válaszokat, jöhetnek még
2022. ápr. 14. 17:08
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindenképp el akarod költeni, akkor az utazás a legjobb. Ha beéred a kevésbé fullos szállással, külföldre is kimehetsz ennyi pénzből, vannak kevésbé ismert tenger/óceán melletti helyek is amik szuperek, nem muszáj a Maldív-szigetek. Viszont mindenképp foglald le előre.. mi anno Horvátban már órák óta mentünk kocsival szállót keresve, míg végül egy táblával kint álldogáló nőt ki nem szúrtunk. Áldottunk az Úristent rendesen:D
2022. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%
Menj el Bécsbe. Közel van és annyi a látnivaló, hogy 1 hétig jól el leszel. Imádom Bécset.
2022. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem Bécs egy vacak város. Akkor inkább Budapest. Amúgy én vennék egy repülőjegyet pár ezer forintért, keresnék egy rohadt olcsó szállást, kaját boltban vennék, és várost néznék. 2 3 utat Európában ezzel az összeggel ma már meg lehet járni. Én személy szerint egyébként Ethereumot vennék hogy az NFT projektem elindítsam. Vagy, vennék egy filmes fényképezőgépet. Canon A1, objektívekkel, 30 40 ezer forint, tök fun dolog.
2022. ápr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!