Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinálnátok ha újra 20-as...

Mit csinálnátok ha újra 20-as éveitek elején lennétek ?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok hogy mit kezdjek az életemmel. 22 éves vagyok, dolgozom jól is keresek de nem tudom hogy koncentráljak arra hogy megteremtsem az egzisztenciámat vagy “éljek a mának” gyűjtsek minél több élményt.

2022. ápr. 18. 16:54
A kérdező szavazást indított:
Dolgoznék minél többet és megalapoznám a jövőmet
Nem számít a pénz és élnék a mának, ami épp jól esik
Valami más
33 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
tanulnék
2022. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Is-is. Gyűjts is, de élj is.


Én egy dolgot csinálnék másképpen. Nagyon sokáig nem szerettem volna gyereket. Ezzel a párom is így volt, így jól elvoltunk. 37 évesen jöttem rá, hogy mégis szeretnék apa lenni, a párom viszont nem akart szülni. 38 éves voltam amikor szét mentünk. 39 évesen ismertem meg a jelenlegi páromat, már a feleségem, 42 éves koromban megajándékozott egy gyönyörű kislánnyal. 44 éves koromban született meg a második lányom. Fantasztikus élmény az apaság, sajnálom, hogy sokáig nem akartam és ennyit halogattam.

2022. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Menj ki külföldre dolgozni,szedd meg magad.
2022. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Elköltöznék. Talán megpróbálkoznék a művészeti egyetemmel. Elintézném, amit azóta se sikerült és más soha nem is fog ebben az országban.


Én szaksuli közben és után is csak dolgoztam, dolgoztam, dolgoztam. És annyira bebetonoztam magam a jelenlegi pozícióba, hogy túl sok függ már tőlem, ahhoz, hogy leléphessek. :(

2022. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felmondanék a munkahelyemen, lehet elkeztem volna valami egyetemet és mindenféleképpen nyelveket tanulnék! Illetve utaztam volna és kirándultam volna minél többet, plusz nem ragadtam volna le egy pasinál.
2022. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettőt lehet egyszerre is csinalni, egyensúlyban.

Tehát dolgozt, gyűjtsd a pénzt, de egyúttal élvezd is az életet, hétvégenként simán eljárhatsz bulizni, szórakozni.

2022. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ugyanazt, mint tettem: dolgoznék és tanulnék

annyiban változtatnék, hogy eljárnék tánctanfolyamokra/bulikra, hogy legyen közösségi életem is

2022. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulnék. Vmi értelmeset. Ha kell, akkor munka mellett.
2022. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Csajoznék...mondjuk akkor is azt csináltam, csak nem ilyen szakadt k..ákkal állnék össze mint az eddigiek.
2022. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!