Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet ekkor tenni? Mit...

Mit lehet ekkor tenni? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen nagyon jó kapcsolatot ápoltam szinte minden emberrel . Ezek közül eggyel igen jóba voltunk. Ezután történt egy viszály és azóta "támad"... ennek az incidensnek a lényege csak annyi, hogy sokszor megkértem valamire és utoljára már nem tudtam higgadtan kezelni és kiabáltam vele. Azóta nagyobb távolságot tartok vele és már mondhatni nem egy közegben vagyunk.

A "támadások" kisebb szünetekkel történnek egymás után a hátam mögött és mindig megigéri, hogy végre békén hagy. Már nem vágyok másra csak nyugalomra.

Bocsántot persze nem kér. Ha pedig, úgy érzi,hogy őt "támadom" (már mindenbe képes sajnos belelátni dolgokat, hogy áldozat lehessen és volt ráprecedens, hogy hallgatózott,mikor telefonáltam és ezeket is felhasználta) azonnal embereket fordít ellenem és a magán információmat is felhasználja és megosztja ezekkel az emberekkel.

Már féltem a közösségi médiás felületeimet is, mivel nem 100% de belenézhetett a magán levelezésembe a laptopomon. Ott tart a dolog, hogy rengeteg ember gondol rólam igen sértő dolgokat, amik vagy nem igazak vagy ki vannak forgatva. Már tekintélyes mennyiségű ember utál.

Valamilyen megoldás lehetséges erre vagy számomra valami lelkisegély opció? Sajnos ezek az emberek a munkahelyemen vannak, így nem tudok tőlük teljesen megszabadulni és olyan érzésem van, hogyha váltanék is megtalálnának.



2022. ápr. 23. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Válts. Ne fognak megtalálni, ne legyen üldözési mániád. A fent említett ember egyépként azon kívül hogy büncselekményt követ el, komoly lelki rombolást is végrehajt. De ha esetleg nem akarnál váltani mert jó a pénz vagy valami, szólj a munkáltatónak, meséld el neki ezeket a dolgokat. Az is lehet hogy megszabadulnak tőle. Tudom hogy nehéz nyugodt maradni egy ilyen helyzetben mert még is csak a magánszférád sérti az illető, de ez nem így működik. Nem tudom hallottál-e olyanról, hogy becsületsértés. Vagy arról hogy, hírnév csorbítása. Mindezek büncselekmények. Nyilván ne jelentsd fel, de tudasd vele kultúráltan hogy amúgy mit is követ el.
2022. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!