Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennétek a helyemben? Már...

Mit tennétek a helyemben? Már az öngyilkosság foglalkoztat inkább..

Figyelt kérdés

36 évesen egyedül vagyok egy olyan helyen ,ahol esély sincs ismerkedni és kikapcsolódni. Se család, se társ nincs. Aspergeres vagyok , nehezen barátkozom. Várjak még hónapokat, vagy 1 évet, hátha tudok egyedül lakást vásárolni hitellel vagy azonnal költözzek el innen, mert tönkre fogok menni a magányban és a mindennapi szomorúságban?

Minden nap bőgök vagy idegeskedek, hogy ha már családom nincs ,se jó karrierem (csak betanított munka külföldön), se lakás. Nem látom értelmét élni. Nincs kikapcsolódás, mint régen volt. Itt nincs semmi. Hiányzik. Fogadjam el ,hogy örökké albérletet kell fizetnem és mielőbb menjek innen oda ,ahol van esély szórakozni, ismerkedni? Vagy várjak és irassak nyugtatót?


2022. febr. 18. 23:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Nincs olyan ,hogy költözzek haza ,mert nincs hazám..
2022. febr. 18. 23:28
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy albérletet kell fizetned, nem biztos, hogy olyan nagy baj. Mitől lenne jobb saját lakás? Fizetnéd a hitelt, a felújítás, karbantartás is a te gondod lenne.

Szerintem költözz el.

2022. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De külfödön is jobban keresel azért a betanított munkàval is, nem?
2022. febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2

Mert az végül saját lesz, és befektetésnek is elég jó legtöbb esetben. Legalábbis az albérletnél nyilván sokkal jobb befektetés.

Ha meg költözne, kiadja albinak a sajátját.

2022. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Épp ezaz. Inkább fizetném a hitelt ,mint az albérleti díjat csak azért, mert ott alszom és nem is az enyém.
2022. febr. 19. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es! (És kérdező!)

Nyilván, de nem akkora katasztrófa, ha nincs saját, ráadásul nem csak előnyei vannak.

2022. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan dolog a világon aminek csak előnyei vannak.
2022. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Előbb utóbb a saját lenne , hitel lefogy vagy előbb kifizetem és nem kellene életem végéig plusz akárhànyat fizetnem albérleti díjként. Már abból van elegem..
2022. febr. 21. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!