Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szórakozóhelyen hogyan lehet...

Szórakozóhelyen hogyan lehet felszedni egy csajt, hogy még esetleg aznap este össze is jöjjön valami?

Figyelt kérdés
Amúgy pár évvel ezelőttig sokat jártam szórakozóhelyekre aztán ráuntam, értelmét nem láttam. Mostanában újra volna kedvem, ezért kérdezem, hátha van rá valami jó tippetek ami elősegíti a sikert. Sajnos az ismeretségi körömben nincs olyan ember - még a jó képűek között sem - aki otthon lenne ebben a témában. Az a nyerő megoldás ha az ember táncolva kezdi vagy beszéddel? Ha mondjuk nem hajt el még az elején és alakul a dolog, táncolgatunk, utána milyen szöveggel lehetne kicsit segíteni a dolgon, hogy végül úgy alakuljanak ahogy én szeretném? Milyen szöveget szeretnék ilyenkor hallani a lányok? Tudom nincs általános megoldás, de csak vannak olyan szövegek, ismerkedési "technikák" amik általános érvényűen működhetnek egy egyéjszakás kaland összehozásában. Előre is nagyon köszi a válaszokat!

2014. aug. 10. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Add a menő gazdag pasit, gazdag szülőkkel
2014. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy felveszed a szemkontaktust, már el is dől, hogy lehet-e belőle valami. Ha külsőre bejössz a csajnak, akkor csak hagyni kell sodródni magadat. Az éjszakai életben nem sok szerepe van az egyéniségnek, csak a külsőségek dominálnak. Ha a megnyerő külső mellé adod a sablonos elvárt átlagot, akkor nyílnak is a lábak.
2014. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!