Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szórakozóhelyen hogy lehet...

Szórakozóhelyen hogy lehet felszedni csajokat?

Figyelt kérdés

Elég hosszú párkapcsolatomnak lett nemrég vége, szeretném egy kicsit most kiélni magam. Hosszútávú komoly kapcsolatot egy ideig nem szeretnék, inkább kalandozgatni, viszont mivel sokáig le voltam kötve, ezért gyakorlatilag "elfelejtettem" csajozni.

Honnan tudom ha tetszem 1 csajnak? Mik az egyértelmű jelek, hogy akar valamit? A hétvégén tervezem hogy elmegyek egy szórakozóhelyre, nem szeretnék egyedül hazajönni... :)



2014. dec. 18. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Odamész a pulthoz és kicsapsz egy húszezrest. De úgy, hogy jó sokan lássák.
2014. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért ennél normálisabb válaszokra lennék kiváncsi.
2014. dec. 18. 14:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Elfelejtettél csajozni? Vagy inkább nem is tudtál?.
2014. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy amit az első írt, vagy jól kell kinézni.
2014. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Régen társkereső oldalakon ismerkedtem, aztán lett egy hosszú (majdnem 7 évre nyúló) kapcsolatom. A társkeresőkön való ismerkedés, levelezgetés után általában jól teljesítettem, mert 10-ből 9 csajjal összejöttem, de ez már rég volt, no meg most személyesen akarok 1 éjszakásokat összehozni.
2014. dec. 18. 14:57
 6/10 anonim válasza:
Hallod,lehet hogy valaki nem lesz akkora ku..va és inkább beleszeretsz,minthogy egy éjszakás kaland legyen :-)
2014. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha még társkeresőn is ennyi sikered volt, akkor rohadt jól nézhetsz ki, szóval nem kell aggódnod a szórakozóhelyeken sem.
2014. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy Adonisz, csak önmagamat adtam mindig, kedves utolsó.


Utolsó előttinek: most inkább ezekre a **rva típusokra van szükségem, nem akarok beleszeretni senkibe, max a bugyijába beleszeretni.. :)

2014. dec. 18. 16:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Adonisz vagy, csak nem tudsz róla. Társkeresőn már ahhoz is annak kell lenni, hogy egyáltalán elolvassa egy csaj, amit írtál.
2014. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy társkeresőn 10-ből 9 csajjal sikerem volt, úgy értettem, hogy azoknál a csajoknál, akik vissza is írtak. Tényleg nem vagyok egy Adonisz.. :D Régen hosszú hajam volt, a körszakállam mai napig megvan (igen, rocker vagyok, de ettől még nem igénytelen, érzelmek nélküli alkoholista senkiházi, ahogy szokták általánosítani)
2014. dec. 18. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!