Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megtartsam a bulit?

Megtartsam a bulit?

Figyelt kérdés
Szóval szerveztem egy kis összejövetelt, ahova meghívtam különböző embereket, akikből páran nem ismerik egymást. Nem kell komoly dologrs gondolni, csak egy kis pár emberes iszogatás meg beszélgetés. Viszont az egyik társaság elkezdte a közösségi média profiljai alapján elítélni és fikázni az egyik ismerősöm, akit szeretnék ha jönne. Nem akarom azt mondani neki, hogy "bocs, de mégse gyere", mert már meghívtam, és bunkóság lenne. Viszont azt sem akarom, hogy feszült legyen a hangulat, esetleg konfliktus legyen. Egyik félnek sem tudok megfelelni, inkább mondjam le az egészet?

2022. máj. 7. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat nem hívnám meg akik egy random, számukra ismeretlen elbert elkezdtek fikázni. Ilyen "barátokra" nincs szükségem.
2022. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehet a kötekedőkkel beszélni hogy ezt nem kéne?

Ők a hunyók, őket kell letiltani végső esetben.


Ha megoldhatatlan az ellentétek előzetes elsimitasa, akkor talán jobb lemondani, nehogy botrány alakuljon ki.

2022. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Én már az "iszogatás"-nál gyanút fogtam. (Nálam szerencsére az alkoholos ismerkedés TELJESEN KIZÁRÓ tényező.)


Milyen összejövetel ez? Mi lenne a valódi cél?

2022. máj. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen valódi cél? Annyi, hogy beszélgessünk és jól érezzük magunkat.
2022. máj. 8. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!