Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Beteg vagyok mivel foglaljam...

Beteg vagyok mivel foglaljam le magamat? Úgy érzem megöl az unalom itthon.

Figyelt kérdés
Tegnap és tegnap előtt hánytam és hasmenésem volt. Ma már jobban vagyok kicsit, nem hányok. Reggel volt még hasmenésem. Untat a net már, unom a filmnézést és az olvasás se tud lekötni.

2022. máj. 24. 09:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tudom.
2022. máj. 24. 10:21
 12/16 anonim ***** válasza:
akkor jatssz?
2022. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Régóta hanyagolt háztartási nyűgök megoldása. Pl. "felrakom azt a polcot, amit már egy éve tervezgetek", "kiválogatom a szekrényemből a régi vackokat, és eladom a marketplace-en", "megigazítom a redőnyt" meg a többi ilyesmi. Amikor kész, ritka boldogság éri utol az embert. :)
2022. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen de am nem szeretek számtógépen játszani lehet elmegyek egyet sétálni.
2022. máj. 24. 10:25
 15/16 anonim válasza:
0%
Ima főleg, tanulás, olvasás...
2022. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Olvassál. Kezdd el az Üvöltő szeleket, ha még nem olvastad volna, le sem tudod majd tenni. Persze ehhez el kell menni érte könyvtárba. Vagy ha már jobban vagy, menj ki sétálni valamilyen zöld részre.
2022. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!