Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel foglaljam el magam?

Mivel foglaljam el magam?

Figyelt kérdés
Elvesztettem az érdeklődésem szinte minden iránt mert valaki ignorál és talán el kéne felejtenem őt de nehéz, folyton rá gondolok. Van egy haverom akivel mostanában gyakrabban mozdulunk ki de nincs más haverom ő pedig vidéken van. Régebben megszoktam hogy egyedül vagyok, de idén elkezdtem élvezni hogy kimozdulhatok. Van egy hely ahova szívesen elmennék, vagy csak úgy sétálgatnék egész nap a városban, ez nem fura? Mások mit szoktak csinálni ilyenkor?

2022. ápr. 29. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura. Nincs valami hobbid?
2022. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elszoktam menni egyedül is ha úgy alakul valahova, nem feltétlenül haverokkal-barátokkal. Egyébként én elvagyok itthon is, játszok, filmezek ilyesmi...29f
2022. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura - menj el múzeumba amikor csoportos vezetés van.
2022. ápr. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"talán el kéne felejtenem őt de nehéz, folyton rá gondolok"

Ismételd utánam: "köszönöm, hogy itt voltál, de most nincs szükségem rád." Nekem ez vált be, amikor az exem túl sokat járt a fejemben. A lényeg, hogy ne parázz rá és ne próbáld meg utálni.


"Van egy hely ahova szívesen elmennék, vagy csak úgy sétálgatnék egész nap a városban, ez nem fura?"

Nem, egyáltalán nem fura. Viszont ha nagyon kényelmetlenül érzed magad, vihetnél magaddal fényképezőgépet... Vagy akár mobillal is fotózhatsz, máris úgy tűnik, hogy van valami célod.


"Mások mit szoktak csinálni ilyenkor?"

- Növényeim és állataim vannak, nincs mese, őket muszáj ellátni.

- Fotózok. Ha nincs új ötlet, akkor technikát tanulok.

- Olvasok. Ha nincs új, ami lekötne, akkor előszedek régi kedvencet. Ha nem regény, képregény, akkor szakirodalom. Filmekkel, sorozatokkal dettó.

- Elgondolkodok azon, mitől

2022. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Boccs, hamarabb küldte el. Szóval:

- Elgondolkodok azon, van-e olyan apró változtatás, ami kevés energia / pénz befektetéssel jár és jobban érezném magam. Saját példa jöhet? Nálam ilyen volt az öltözködés, nálam sokszor az önkifejezés része (megint darkosabb lesz az öltözködésem - mindenem van hozzá, csak nem hordom), vagy hogy megveszem-e azt a 2000Ft-os szobanövényt, amin egy éve gondolkodom.

2022. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!