Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csajok, ti mennyire mertek...

Csajok, ti mennyire mertek flörtölni idegenekkel utcán, buliban, tömegközlekedésen, bárhol ahol úgy adódik?

Figyelt kérdés
Írjátok meg a korotokat is!

2022. jún. 1. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Soha nem jutott eszembe flörtölni idegenekkel az utcán vagy a buszon. És szerintem a legtöbb lánynak sem. Ezt inkább r*banckondásnak nevezném. Buliban persze más a helyzet (mondjuk én ott se szoktam, de hát ez csak én vagyok).
2022. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Ha tetszik és szimpatikus az illető, és ha odajönne szívesen megadnék kontaktot, akkor ha ő szemezni kezd, mosolyog rám stb, akkor én is.

Ha nem jön be, de amúgy nincs vele különösebb baj, akkor esetleg 1x-2x ránézek, hogy tuti engem néz-e, de utána, mivel nem akarom, hogy odajöjjön mert nem szeretnék bunkó lenni és elküldeni, nem veszek fel szemkontaktot.

Ha valami apám korabeli pacek bámul lógó hassal és csöcsökkel, kezében a dobozos sör, akkor rá sem nézek, elmegyek.


21L

2022. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Buliban, ha szimpi, normálisnak tűnik, tetszik és odajön hozzam, mernék vele flortolni, beszélgetni.
2022. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!