Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mire vélnéd, ha valaki így...

Mire vélnéd, ha valaki így nézne rád?

Figyelt kérdés
Eleve éreznéd, hogy amikor megmozdulsz vagy csinálsz valamit, akkor figyel. Aztán egyszer, amikor ránézel, akkor ő téged néz és amikor belenézel a szemébe, akkor tartja a szemkontaktust. Érzelem nem igazán olvasható ki a tekintetéből, viszont te félénk vagy, ezért elnézel. Mit gondolnál, hogy értelmeznéd a nézését?

2022. jún. 28. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamit csak ki tudsz olvasni a tekintetéből ! Ellenkező nemhez tartozik az illető ? Lehet, hogy tetszel neki, de ha mást látsz a szemében, akkor sajnos jön „ farkasszem nézés ". Ne legyél félénk, ha nem függsz tőle semmiben , akkor , kesztyűt fel !Előbb-utóbb, ő fog elfordulni !
2022. jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ellenkező nemű. Nem volt szúrós a tekintete, de a romantikát sem láttam rajta (sajnos).
2022. jún. 28. 12:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, kesztyűt fel és ha néz, Te is nézz rá mereven ! Ha bátortalan vagy , közben gondolj valami másra ! Én felszoktam venni a szemkontaktust mondjuk a BKV-n, és mikor már nézzük egymást egy jó ideje, akkor felhúzom a szemöldököm, hogy „ na mi lesz "?
2022. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is azt mondanám, hogy mereven nézett. Előtte egyébként mosolygott rám, aztán utána nem volt kontakt és amikor újra ránéztem, akkor így nézett. A többség ilyenkor el szokott nézni, nem értem mit akarhatott kifejezni.
2022. jún. 28. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Összezavartál ! Hogy nézett ?
2022. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Teljesen szimplán. Figyelt engem, talán ez a legmegfelelőbb szó. Nem csúnyán nézett, de nem is mosolygott.
2022. jún. 28. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De gyanakvó, vagy kínácsi nézés ? Milyen ? Amikor néz akkor pont mit csinálsz ? Dolgozol, kávét főzöl vagy eszel ?
2022. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utaztunk. Ő ült szemben velem. Nem gyanakvó vagy kíváncsi. Hanem amikor valakit figyelsz. Ráösszpontosítasz.
2022. jún. 28. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!