Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire vélnéd, ha egy rokoni,...

Mire vélnéd, ha egy rokoni, unokatesód se jönne el a babád születése után meglátogatni, megnézni a babád?

Figyelt kérdés
Már nagyobb, Bana, nem a vírus miatt van, csak most írom a kérdést. Köszönöm!
2020. okt. 19. 07:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%

Miért kéne,hogy érdekeljen másokat az én gyerekem? Nem mások miatt, másoknak, mások figyelméért csináltam a gyereket,hanem "magamnak és a férjemnek".

Miért vannak itt megsértődve egyes anyukák, ha nem borul minden rokon és barát örömódázva millió ajándékkal eléjük?

Azért csináltatok a gyereket mert nektek van rá szükségetek, vagy hogy érdekesek legyetek? Na ugye!

2020. okt. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Személy szerint engem a hideg is kiráz mikor a kórházba vagy utána oda csörtet a család apraja nagyja gyereknézőbe. Minek?
2020. okt. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Én megmondom őszintén nem érdekel. Hozám se jött el mindenki pedig hat hetes a baba. Valahol örültem is. A szűk család eljött.
2020. okt. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Örülnék. Egyrészt kiderül, kit érdeklünk igazán, másrészt nem kell bájmosolyognom olyanokkal, akik nem szeretnek.
2020. okt. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

"Személy szerint engem a hideg is kiráz mikor a kórházba vagy utána oda csörtet a család apraja nagyja gyereknézőbe. Minek?"


Mert új ember született bele a bandába. Akit ez nem érdekel annyira, hogy hónapokig oda se nézzen, azt nem érdekli igazán, hogy van, de még az anyja se, akinek ez nagy dolog az életében.

2020. okt. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%

5#.


Ne haragudj de én magamnak/magunknak szültem a gyerekeimet. Nem vásári mutatványok, hogy mutogatni kell őket. Azt sem értem valaki miért akad ki mert más nem dobja hanyatt magát a gyerekétől, nem alél el, és nem a gyerek a fő téma..

Attól mert valaki nem csörtet oda pláne az első pár hétben nem egyenlő azzal, hogy nem érdekled.

2020. okt. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem dobom sehova magam. Csak tudom, hogy akinek igazán fontos vagyok én, a férjem és a családunk, az velünk érez és velünk örül. Ennyi. Aki meg nem, ahhoz nem állunk annyira közel. Ha én szeretek valakit, de úgy igazán, annak a nagy események az életében nekem is számítanak. Ha te senkihez sem állsz ilyen közel, az szomorú, de ez is sokat elmond. Aki igazán (igazán!) szeret, és gondol rád, és veled érez, az ott van, ha nem az első héten, de megkérdezi, mikor jöhet, és jön, és megölel és veled örül. Mert számít neki. És van, akinek nem. Az majd küldd egy messenger üzenetet, vagy nyom egy like-ot és annyi, mert eddig jutunk a fontossági sorrendben az életében. Ez nem baj, neki mások fontosak. De ezt jó tudni.
2020. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

🤷‍♀️ Nem vagyok fent egyik közösségi oldalon sem 🤣😉

Bocs de számomra nem az mutatja meg mennyire vagyok fontos valakinek, hogy eljön 1x és körbe ugrál.

2020. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Egyre több platformon habzanak a vérmamik, hogy őket hagyják X hónapig a pébe. Nem csoda, ha a rokonok hónapokig megkérdezni sem merik, mikor menjenek. Most jön a másik véglet, hogy megy a hiszti, miért nem jönnek a rokonok...


Hozzánk csak a nagyszülők jöttek, illetve a szintén várandós unokahugom és az egyik nagynéném, senki más. Őszintén szólva nem is hiányzott senki, mert kizárólag ezekkel a rokonokkal tartok szorosabb (napi-heti) kapcsolatot. Akivel húsvétkor vagy karácsonykor van egy üzenetváltás meg kétévente egy telefon, az nem fog tudni mit kezdeni velünk és fordítva.


Minket anyósom "hajtott ki" babalátogatóba a férjem egyik unokatesójáékhoz (évi 1x találkozás), az a félóra simán top10-es életem legkínosabb látogatásai között. Nulla közös téma volt a jól vagytok?, jól eszik?, alszik éjszaka? kötelező kérdések után.

2020. okt. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%

Hívtad, hogy menjen megnézni?

Én sem mennék, ha nem hívnak. És nem is örülnék, ha hívatlanul jönnének a rokonok.


"Szia! Mikor jó Neked, hogy bemutassam az új családtagot?"

2020. okt. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!