Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért költöztél külföldre?

Miért költöztél külföldre?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem,akik letelepedtek egy másik országban vagy éppen folyamatban van a kiköltözés. Mi volt nálatok az utolsó csepp, a végső momentum, amikor eldöntöttétek, hogy máshol szeretnétek élni? Mennyire volt nehéz meghozni ezt a döntést?

2022. jún. 30. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elfogyott a pénzem, és a csajom is külföldön volt. Így adta magát valami új kipróbálása.


F

2022. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Foleg mert rovid az elet a vilag meg nagy. Folos leragadni. Meghat Mo. egyre szarabb, meg az emberek is. Mashol tobb a penz meg a lehetoseg
2022. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy megtapasztaljam, milyen máshol élni. 10 éve költöztem el. Van, ahol nem jött be, tovább is költöztem, a jelenlegi helyen jó élni, de innen még fogok másik országba költözni. Nem volt utolsó csepp, inkább az adta meg a löketet, hogy volt lehetőségem cégen belül áttranszferálni egy másik országba. A barátaimat nehéz volt otthagyni, de azokkal akikkel fontos azóta is megoldjuk a rendszeres találkozókat és kapcsolattartást. Nincs honvágyam, sosem volt, nem az a fajta ember vagyok.
2022. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Anno talán a 2013-as felsőoktatási törvények (röghözkötés, pontszámemelések stb) volt az utolsó csepp, kinn folytattam a tanulmányaim aztán kinn is maradtam. Sosem volt honvágyam, ritkán is járok haza.
2022. júl. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert élni akarok, nem túlélni napról napra.
2022. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!