Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol "találkozhatok" emberekkel?

Hol "találkozhatok" emberekkel?

Figyelt kérdés

Sikeresen leérettségiztem, és elmentem egy táborba, amit talán életem legjobb hete volt. Majd hazajöttem, és most csak annyit érzek, hogy kiüresedtem. Mindig is irigyeltem azokat az embereket, akik tudnak mit kezdeni a töménytelen szabadidejükkel. Na ez engem hosszú távon kikészít. Szétunom az agyam. Napok telnek el a semmittevéssel. Ilyenkor nem érdekelnek a könyveim, nem csábít az, hogy rajzoljak, nem kecsegtet a filmezés sem.

Emberi interakcióra vágyom. Arra, hogy emberekkel beszélgessek. Keresem a kapcsolódást, de néha nincs kivel. Hasztalannak érzem magam. Belegondolok, hogy mennyien mondták, hogy ez lesz életem nyara, aztán eszembe jut, hogy egész nyáron igazából semmi dolgom nem lesz :D. Ez eléggé frusztráló. Hogy tanuljam meg méltányolni a szabadidőm, lekötni magam, miközben csak egy orbitális vágy kering bennem, hogy embereket akarok magam köré? Jófej, értelmes, intelligens embereket. Figyelmet. Nevetést. Így nem lesznek emlékeim, amiket vissza akarok majd sírni öreg koromban :c. Arra vágyom, hogy éljek,tapasztaljak minél többet. De hogy? A négy falam megöl :(.



2022. júl. 5. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Összeírod a téged érdeklő témákat, ezután nekiállsz a témáknak, hobbiknak, bárminek megfelelő csoportokat keresni Fb-n (akár kedvenc író, könyvsorozat, emlékezetes film, origami, kézművesség, festészet-rajzolás-zene-hangszer-éneklés), akármi is.

Jó beszélgetések ki tudnak alakulni, élőbeni találkozással tudsz barátokat szerezni.

Vannak tevékenységek, amelyeket nagyon jó együtt csinálni.

2022. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Környékbeli művelődési házakat, ifjúsági egyesületeket kereshetsz és azok programjait, rendezvényeit nézheted.

Ha bármi egy kicsit is érdekel, menj el, sose tudhatod, kivel találkozol.

Ha bármi tanfolyam, foglalkozás stb indul a művelődési házban, szintén jó alkalom az ismerkedésre.

2022. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

menj el dolgozni

emberek között is vagy, meg pénzed is lesz

2022. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

nincsenek osztálytársaid?

mi egész nyáron együtt lógtunk

2022. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Írd a kérdésed mögé,hogy /L, és máris sokan akarnak majd veled programot
2022. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Hát mondjuk mozdulj ki a négy falad közül, és menj emberek közé.

Sétálni, moziba, színházba, sporteseményekre, fagyizni, piálni, bulizni, könyvtárba, szabaidőközpontba, plázázni vagy akármilyen olyan helyre, ami az érdeklődési körödnek megfelel.

Azt hiába várod, hogy becsöngessenek, hogy "csókolom, a Józsiért/Bözsiért jöttem, barátkozni".

Amúgy tényleg: régi haverok? osztálytársak? gyerekkori barátok?Soha nem voltak barátaid?

2022. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

1. Diákmunka/Munka

2. Rendezvények (tavaly én pl egyedül jártam ki egy adott rendezvényre meg autós talikra, mert senki nem jött velem, fura mód senki se ért rá, én meg megelégeltem hogy másokra várjak ahhoz, hogy jól érezzem magam)

3. Fb csoportok között van pl házibulis téma is, bár ott nagyon meg kell válogatni kikhez csatlakoznál.


A rendezvények mellett bármiféle más egyéb program is megfelel erre, pl mondoconra is vannak akik egyedül mennek. Meg vannak ilyen kisebb szórakozóhelyeken/klubokba lévő koncertek is, ahol a kissé "családiasabb" létszám miatt talán könnyebb lehet ismerkedni. Az is opció lehet ha legalább egy ember van, Kivel be tudtok ülni pl egy pubba, vagy ilyesmibe.


+ Ha ódzkodsz kicsit ezektől, keress rá hogy vannak-e esetleg valamerre különféle művészeti kiállítások vagy pedig könyvtárba lévő előadások , stb stb. (Amúgy facen tényleg rengeteg minden kinn van, ha kicsit utánajársz ennek annak)

2022. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A hivatalba.
2022. júl. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat mozdulj ki.. regi osztalytarsak? Vagy akikkel taboroztal? Elmehetsz sportolni is vagy melozni. Ott is tudsz ismerkedni
2022. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bár régebbi a kérdés, de sikerült valami?

Én is hasonlóan vagyok, csak kicsit idősebb.

Munkahelyen a nőkkel barátkozni lehetetlen, a többségük kétszinű, puncsos nép. Pl. Pont ma tiltott le egy nagyon jó barátnőm a gyárból, ahonnan januárban jöttem el.

Jártam kondizni, ott sem lett társaságom, olyan kínos volt pedig egyedül.

Régi osztálytársak lekoptak, majdnem mind házas, gyereke van, stb.

Kettő maradt, akikkel tartom a kapcsolatot, de annyira mások vagyunk.

Jó lenne elmenni mondjuk egy retro partira velük, de ők nem ilyenek.

🥺🥺

2023. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!