Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Buszon lehet ismerkedni?

Buszon lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Utaztam a buszon,mellettem állt egy lány és nézett engem meg a karom :)

Miért nézett úgy?


2022. júl. 13. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Lehetne, ha az emberek nem lennének mindig a mobiljukkal elfoglalva. 43F
2022. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ez eléggé napszaktól és forgalomtól függ, egy zsúfolt buszban biztos nem lenne kedvem "ismerkedni".
2022. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

Egyszer rosszul voltam a buszon, és lehánytam a mellettem állót, viszont annak ellenére is, hogy bocsánatot kértem, amikor leszálltam arcon ütött.


Picit off de gondoltam elmesélem :D

2022. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhol lehet ismerkedni, csak mindig az adott két emberen múlik, hogy mire jutnak.
2022. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem mindegy milyen busz. Volán, ahol szinte mindig ugyanazokkal utazol, vagy Budapesten a kilences busz.
2022. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
Én nem szeretem, amikor a buszon akarnak velem ismerkedni, meló után, hullafáradtan
2022. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Lehet azért nézte a karodat, mert undorítóan eres. Nem mindig pozitívumból néznek ám. ☝️😊
2022. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!