Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kénytelen leszek a buszon,az...

Kénytelen leszek a buszon,az étteremben vagy a bevásárlóközpontokban ismerkedni,ha csak ilyen helyeken járok?

Figyelt kérdés
Egy átlagos napom úgy telik hogy délben fölkelek,lezuhanyzok,takarítok,eszek valamit,internetezek majd délután elindulok sétálni,séta után felülök a buszra,elmegyek vacsorázni a kedvenc gyorséttermembe,ott eszek főtt ételt féláron,utána elmegyek a közeli bevásárlóközpontba,ott a benti Tesco hipermarketbe vásárok,utána megint fel a buszra és hazajövök.Persze megnézem a nőket útközben.De ha barátnőt akarok,ezeken az állandó helyeken kell ismerkednem?A buszon,vagy a Tescoban?

2021. dec. 14. 21:02
A kérdező szavazást indított:
Ott kell ismerkedni ahol éppen vagyunk.Ha a Kékestető tetején vagyunk,akkor ott.
Interneten kell ismerkedni.
El kell járni bulizni,szórakozni,ott lehet ismerkedni.
18 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
A gyorsétterembe volt egy lány aki tetszett de már kilépett sajnos.Akik most vannak,azok közül nem jön be senki.☹
2021. dec. 14. 21:04
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Az ismerkedés nem helyhez kötött, így kb bárhol lehet. Ha látsz egy szimpatikus személyt, akkor inkább meg sem próbálod megszólítani, csak azért, mert a buszon vagy épp a Tesco-ban vagy?
2021. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2 az a baj,hogy a buszon nem ugyanazok az emberek utaznak,meg én sem ugyanazzal a busszal járok mindig ugyanabban az időpontban.Tescoba sokan vannak,senki nem tudja hogy én ott törzsvásárló vagyok.
2021. dec. 14. 21:10
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Nem jársz dolgozni,vagy suliba?
2021. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Bárcsak nekem is ilyen életem lenne
2021. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Járok dolgozni de éjszaka nincs kivel ismerkedjek a munkahelyen.A gyorsétterem tűnik a legjobbnak,ott megismernek,de nincs aki tetszik☹
2021. dec. 14. 21:13
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Jarj inkabb dolgozni mert begolyozol, es legyen hobbyd, inkabb ott ismerkedj.
2021. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7 nekem ez a hobbim.Sétálás,buszozás,étterembe meg hipermarketbe járni.
2021. dec. 14. 21:15
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Ez egyre inkább kifogás szagú. Ha tetszik valaki, bárhol is vagy, legalább szólítsd meg, mosolyogj rá vagy valami. Mit vársz, hogy majd a sült galamb a szádba repül?
2021. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9 De a buszon nem lehet megszólítani senkit.Abban bízok,hogy majd az étterembe jön egy új lány,aki kedves lesz,közvetlen,akivel lehet beszélgetni.Ebben reménykedek,erre várok.
2021. dec. 14. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!