Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol jó ismerkedni?Buszon,villa...

Hol jó ismerkedni?Buszon,villamoson,könyvtárban,utcán,boltban,st randon,vonaton?Mégis hol ismerkedjen az ember?

Figyelt kérdés
Sokan azt javasolják ismerkedjen az ember személyesen.Eddig oké,csak az a baj,hogy nincsenek kimondottan ilyen helyek amik azért vannak hogy az emberek ismerkedhessenek egymással.Tehát nincs olyan hely,ahol tudod hogy nyugodtan leszólíthatod a másik embert,mert ő is ismerkedni akar.Ha leszólítok egy lányt az utcán,mondhatja bocs sietek.Ha buszon,mondhatja bocs olvasok,vagy zenét hallgatok.Strandon mondhatja,bocs felfrissülni jöttem nem ismerkedni.Szórakozóhelyen mondhatja bocs szórakozni jöttem,nem ismerkedni.Boltban mondhatja,bocs munkahelyen nem ismerkedem.Tehát nincs megfelelő opció,valamint mindenhol ki tudnak bújni valamilyen indokkal az ismerkedés alól.

2020. aug. 26. 13:10
A kérdező szavazást indított:
Nincs olyan hely,ahol az embert nem rázhatják le.
Van olyan hely,ahol az ember ismerkedhet,nem fogják lekoptatni.
35 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni bárhol lehet. Sosem tudhatod, hogy a másik nyitott-e egy új kapcsolatra. Lehet, hogy 10-ből 9-szer leráznak, de a 10-dik meg életed szerelme lesz. Csak előtte azért készülj fel a lerázós szövegekre, ami nem kellemes.
2020. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most neked az a bajod, hogy nincs olyan hely, ahol a nők nem mondanak nemet? :D Ha szimpatikusnak tartanak téged, akkor adnak esélyt valszeg mindenhol, ha nem, akkor nem.
2020. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy nincs egy hely ahová elmehetnénk,ahol biztosan tudnám hogy ismerkedni akarnak.Nincs kimondott olyan hely,ami alkalmas lenne csajozásra.Bárhol mondhatják hogy nem ezért vagyok itt,nem érek rá,ilyeneket.Nincs alkalmas hely és időpont a csajozásra.
2020. aug. 26. 13:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondják mindennek megvan a maga helye és ideje.Hát a csajozásnak nincs.Arra nincs alkalmas hely és idő.😕
2020. aug. 26. 13:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen rapid randi estek meg hasonlóak, ahova kifejezetten ezért mennek. Gondolkodtam már én is rajta, de szerintem oda már a nagyon kétségbeesett emberek mennek, úgyhogy inkább hagyom.

Ha normális lányt akarsz találni, akkor meg kell erőltetned magad élőben és el kell viselned, hogy lesz visszautasítás is bőven. Bár utóbbi attól függ hogy nézel ki, milyen a testbeszéded, stílusod stb.

2020. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nagyjából mindenhol lehet iserkedni, de mindenhol le is rázhatnak


ha nem vagy neki szimpi, akkor nincs értelme, ne erőltesd


de nem kell feladni a reményt, pont akkor volt több lány is szerelmes belém, amikor a legkevésbé számítottam rá

2020. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni elvileg bárhol lehet, ha szipmatikus vagy te is a csajnak, akkor nincs gond. De ha nem akarsz erre várni, akkor ott keress, ahová más is ismerkedni jár, neten vagy élőben, akkor közös a cél.
2020. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
Urológián a váróban...
2020. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!