Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Teljesen tanácstalan vagyok...

Teljesen tanácstalan vagyok magammal szemben?

Figyelt kérdés
Társasági életem 0, barátaim akadnak, de azok közül is inkább csak 1, a többi csak van, barátnőm soha nem volt. Én hiába próbálok közeledni az emberekhez, ők lesz@rnak, nem vagyok nekik érdekes vagy én nem is tudom. De, amikor próbálom a másikkal érzékeltetni, hogy bajom van, magányos vagyok, de nem önsajnáltatóan, akkor rögtön jönnek a mi a baj kérdések, de mivel nem a bajaimról akarok alapvetően másokkal beszélgetni, hanem csak úgy beszélgetni, én egyszerűen csak rávágok egy "Semmi"-t, na onnantól már meg is halt a beszélgetés, mennek a dolgukra, olyan mint ha ők lennének besértődve. A magányomat olyan dolgokkal helyettesítem, amiket szeretek csinálni, de rájövök, hogy technikailag semmi értelme nincs azoknak, amiket csinálok. Képzeletbeli barátokat találok ki magamnak, vagyis inkább csak egy képzeletbeli magányos lányról írok valami béna szerelmes sztorit... De ennek sincs semmi értelme. Zenét is próbálgatok csinálni, de az sem megy. Egyedül egy játékban vagyok jó, úgyahogy, nagyjából ennyi a sikerélményem, hogy egy játékban megsikerül csinálnom valamit. Pszichológiával is elkezdtem foglalkozni, érdekel a téma, egyre jobban és jobban ismerem magam, a bajaimat, az okokat, másokat is, pont ezért nem akarok pszichológushoz sem menni, mert tudom, hogy semmit nem segítene.

2022. júl. 23. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Mi a kérdés?
2022. júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Egy barát is elég. Javasold neki, hogy menjetek el valahova.
2022. júl. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 Az, hogy fogalmam sincs mit kéne csinálnom magammal. Most páran biztos azt fogják mondani, hogy de hát miért nem próbálok meg szerezni barátokat. De pont az a baj, hogy nem megy, mert lesz@rnak. Egyszerűen nem vagyok érdekes nekik, hiába adom önmagamat, ahogy mások is mondják, semmi. De ha meg az "elvontabb" oldalamat mutatom, akkor meg túl fura vagyok, mert miért gondolkozok ilyeneken, inkább éljem az életem, fiatal vagyok, csajozzak, bulizzak, dugjak, stb.
2022. júl. 24. 00:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek ilyenek. Mindenki el van a szánalmas kis világában. Főként a járvány miatt van ez.
2022. júl. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha többet mosolyogsz, egy optimista pozitív és jókedvű embernek tűnsz egy új helyen mondjuk, automatikusan szimpatikusabb leszel mindenkinek és aki nyitottabb, az majd meg is akar ismerni
2022. júl. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

depressziós vagy. erre van orvosi kezelés


igy senki idegen nem fog veled barátkozni mert nyomasztó veled együtt lenni. mi a helyzet a családdal, szüleiddel?

2022. júl. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Fiúknál nincs ilyen barátkozósdi. Ott csak az ivászat van. Vagy bulizás.

Lánybarátokkal elmehetsz kirándulni, ingyenes programokra a városban, ha pesti vagy, ejtőzhetsz csak úgy a Margitszigeten, ezer más helyen, strandra mehettek, vagy csak sétálni a városban, egy parkban, akár főzhettek is együtt valamit.

De olyan nincs, hogy két fiú kirándulni megy, meg beülnek valahova vagy csak úgy járkálnak egyet a városligetben.

Két lány elmehet csónakázni egyet vagy egy ingyenes múzeumba, senki nem gondol semmi rosszat, de két fiú nem, mert akkor mindkettőben ott lesz az az érzés, hogy mások azt hiszik róluk, hogy melegek, jaj, csak nehogy meglásson egy ismerős ezzel a fiúval.

Ez van, fiúnak születtél, ezért nehéz neked barátkozni. Lányokkal próbálj meg programozni, de akkor fixáld le velük, hogy nem randizni hívod őket, csak baráti programra.

2022. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 nem igaz
2022. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7. Én soha nem láttam még ilyet a környezetemben, hogy két fiú, vagy akár több fiú közösen másféle programot csinál, mint az ivászat. Soha nem látok fiúkat valami értelmes programot csinálni.
2022. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!