Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés
pannaaa02 nevű felhasználó kérdése:

Mit kéne tennem? Teljesen tanácstalan vagyok.

Tudni kell rólam hogy nagyon naiv vagyok, és túlságosan is jószívű. Egy konfliktus két csoportra osztotta a baráti körömet. Az egyik barátnőm, Sári, nagyon csúnyán viselkedett. Kihasznalta másik két barátnőmet, Katát és Szilvit. Rengeteg minden történt, kiderült hogy a problémát okozó Sárinak nemi identitása más, mint a miénk. Megkedvelte Szilvit ám ő nem viszonozta az érzéseit. Ez a probléma elsődleges forrása. Ebből következett az összes többi kalamajka, a kihasználások is. Végül sikerült megbeszélni normálisan de míg Szilvi illetve Kata úgy döntött, hogy részükről vége a kapcsolatnak, addig én adtam Sárinak meg egy esélyt. De félek, hogy rosszul tettem és hogy kihasznal. Viszont mivel depresszióra hajlamos nem akarom megbantani a lelket és azt végképp nem akarom hogy kárt tegyen önmagában, ne adj isten. Szóval mit kéne tennem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: barátság, konfliktus, kihasználás

márc. 21. 17:37  Privát üzenet  

A válasz
Ha az a meggyőződésed, hogy kapjon még egy esélyt, akkor add meg neki. De legyenek fenntartásaid.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 22. 09:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Teljesen tanácstalan vagyok. Hogyan kedveljenek meg engem a barátom barátai és egyáltalán mit tegyek ennek érdekében?
Teljesen tanácstalan vagyok, felkeressem szerintetek, vagy ne?
Mindig is ki tudtam magam fejezni, de most teljesen tanácstalan vagyok. Szerintetek mit írjak neki?
Az egyik legjobb barátnőmmel kezdünk eltávolodni egymástól. Már teljesen tanácstalan vagyok, mkt csináljak?
Mit tudok tenni? Teljesen tanácstalan vagyok. 13/L
Mit tegyek, hogy újra szeressen és minden olyan legyen mint régen? Teljesen tanácstalan vagyok.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!