Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem kezdeményeznek...

Miért nem kezdeményeznek nálam az emberek?

Figyelt kérdés
Arra jöttem rá, hogy az összes jelenlegi kapcsolatom úgy jött létre, hogy én kezdeményeztem az illetőnél, és én voltam az, aki leszólította a másikat. Körülöttem sorra mennek oda az emberek másokhoz, de hozzám még senki sem jött oda, hogy leszólítson. Ha össze akarok barátkozni valakivel, akkor odamegyek hozzá és leszólítom én, mert fordítva még sosem volt ilyen. Lány vagyok egyébként, és nem tartom magam csúnyának, tehát nem hinném, hogy a külsőmmel lenne a baj. De valamiért nálam mégsem kezdeményeznek az emberek. Egy hozzám közel álló személy azt mondta, hogy elég határozott ember vagyok, és ez lehet meglátszik a kisugárzásomon, ezért szerinte sokan nem mernek kezdeményezni nálam. Ha ez igaz is lenne, nem értem a logikáját. Egyszerűen nem tudom, hogy mit csinálok rosszul, miért nem tudnak/akarnak nálam kezdeményezni mások?

2022. júl. 31. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy te magadat nem tartod csúnyának, de mások viszont lehet hogy annak tartanak.
2022. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Az az igazság hogy a pasik nem szeretik az okos határozott nőket.

Ez benne lehet. Vagy csak akaratodon kívül olyan jeleket adsz a külvilágnak hogy nem akarsz ismerkedni.

Bár amilyen pasik vannak mostanában elképzelhető hogy bakfék az összes.

2022. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Megszólít egy férfi: -Szia

Erre te: -Mi van?

férfi veszi a lapot és inkább ezt kérdezi: -Megtudnád mondani mennyi az idő?

erre te: -....ennyi!

És észre se veszed ha elriasztasz valakit!

2022. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
A férfiak jó része nem is akar megalázó helyzetbe kerülni, főleg ha nagyon szép a lány!
2022. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3# Nem riasztok el senkit, mindenkivel kedves vagyok, ha megszólít.

1# Hidd el, biztosan tudom, hogy nem a kinézetemmel van a baj. Nem vagyok egy dicsekvős típus, viszont sokan mondták már, hogy szép vagyok, csak azért írtam bele ezt a kérdésbe, hogy valószínűleg nem ez a probléma, úgyhogy ezt a témát lezárhatjuk.

2# Lehet, hogy igazad van. Ha véletlen tényleg olyan jeleket küldök, akkor hogy tudnék ezen változtatni? Őszintén tippem sincs, hogy mitől tűnhetek zárkózottnak vagy ellenszenvesnek.

2022. júl. 31. 13:03
 6/12 A kérdező kommentje:
4# Mit értesz megalázó helyzet alatt?
2022. júl. 31. 13:04
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Az lehet az oka, hogy nem kerülsz olyan helyzetbe, ahol kezdeményezni tudna nálad egy férfi!

Egy férfinak a legkönnyebb valamilyen tömegrendezvényen ismerkedni. Például: szórakozóhelyeken, koncerteken.

Az ilyen helyeken mindig tapadnak a férfiak a legjobb nőkre is!

Egyéb, hétköznapi szituációkban sokkal nehezebb a férfiaknak is bátorságot meríteni az ismerkedéshez!

A nagyszájú, magabiztosnak tűnő, szép nők szinte taszítják a férfiakat!

2022. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Idővel változik, nyugi.
2022. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Valljuk be őszintén, a nők nem azért mennek az utcára hogy leszólítsák őket!

Ismerősnél meg az a baj, hogy egy pofára esés után kínos összefutni!

Nyilván változnak a társkeresési szokások!

2022. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Én azt csinálni, hogy elkezdtem magam megfigyelni. Feltűnt pl, hogy amúgy csúnyán / mogorván nézek és észre sem veszem. :D
2022. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!