Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem kezdeményeznek...

Miért nem kezdeményeznek nálam az emberek?

Figyelt kérdés
Arra jöttem rá, hogy az összes jelenlegi kapcsolatom úgy jött létre, hogy én kezdeményeztem az illetőnél, és én voltam az, aki leszólította a másikat. Körülöttem sorra mennek oda az emberek másokhoz, de hozzám még senki sem jött oda, hogy leszólítson. Ha össze akarok barátkozni valakivel, akkor odamegyek hozzá és leszólítom én, mert fordítva még sosem volt ilyen. Lány vagyok egyébként, és nem tartom magam csúnyának, tehát nem hinném, hogy a külsőmmel lenne a baj. De valamiért nálam mégsem kezdeményeznek az emberek. Egy hozzám közel álló személy azt mondta, hogy elég határozott ember vagyok, és ez lehet meglátszik a kisugárzásomon, ezért szerinte sokan nem mernek kezdeményezni nálam. Ha ez igaz is lenne, nem értem a logikáját. Egyszerűen nem tudom, hogy mit csinálok rosszul, miért nem tudnak/akarnak nálam kezdeményezni mások?

2022. júl. 31. 12:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%
csinálom*
2022. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen helyzetben kellene kezdeményezni, és hogyan?

Ez azért érdekes kérdés, mert alapvetően mindig csak panaszkodni látjuk a nőket, hogy "Miért szólítanak le az utcán? Tök gáz..." "Miért írt rám? Tök gáz..." szóval lényegében már sehol nem lehet ismerkedni.

Szóval érdekel, hogy szerinted hol, és hogyan kéne.

2022. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!